Zbrodnia w wielkim mieście

Patronat LC
Alek Rogoziński Wydawnictwo: Filia kryminał, sensacja, thriller
Filia
kryminał literatura polska manipulacja oskarżenie poszukiwanie prawdy przemoc przyjaciółka szef śledztwo wyścig z czasem zabójstwo zemsta
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Joanna Chmielewska po męsku

[ 18 ] Link do recenzji

2062

Zabili go i uciekł, a może ukradli go. Tak, tak, nie okradli a ukradli. Kto? Sprawców może być wielu. Na pierwszy plan wśród podejrzanych wysuwają się współpracownice zaginionego: Sandra - szefowa czasopisma „Marzenia i sekrety”, Martyna - redaktorka w tymże piśmie oraz Iwona - graficzka. Łączy je przyjaźń i niechęć do właściciela wydawnictwa, w którym pracują. Niechęć na...

Lekka, przyjemna, z delikatnym wątkiem kryminalnym komedia pomyłek. Polecam na chandrę i poprawę humoru...

Kolejna książka przy której świetnie się bawiłam. Dreszczyk emocji i ogrom śmiechu. Tego trzeba mi było w pochmurne jesienne wieczory.
#ksiazekomediikryminalnej
zawsze mnie rozbawi 😂

Druga pozycja tegoż autora. Zaserwowałem ja sobie leząc na detoksie. No napisana w podobny sposób jak ,, jak cię zabić kochanie". Chciałem się trochę pośmiać ale mi nie było do śmiechu. Być może jeszcze sięgnę po tego autora. Na plus można dodać ze czyta się szybko.

Sandra, szefowa pisma "Marzenia i sekrety", jest atrakcyjną singielką i fanką Tindera. Martyna, redaktorka w tej gazecie, to znudzona żona, która swojego męża widuje raz na pół roku, a i wtedy niewiele mają sobie do powiedzenia. Z kolei Iwona, graficzka, samotnie wychowuje dwójkę nastolatków z piekła rodem. Wszystkie trzy przyjaźnią się i pracują razem w niewielkim...

Fajny lekki i zabawny kryminał, może watek kryminalny to nie arcydzieło itp ale w ogóle na to nie liczę sięgając po książki typu komedie kryminalne. Ma być wesoło i zabawnie i tak było. Czyta się szybko, prosty język , fajne teksty .. polecam i z pewnością sięgnę po kolejne autora.

Bardzo szybko i przyjemnie się czyta.

No i co, że to literatura niskich lotów? I cóż z tego, że język trochę kiczowaty. Mnie się bardzo podobało i daje mocne 7! Wychowana na kryminałach Joanny Chmielewskiej nie mogłam pozbyć się wrażenie, że mogłaby być to jej książka. Jest fajny humor, zwariowane bohaterki i trochę zbyt oczywista intryga. Chociaż z tym wężem to już gruba przesada, ale było chociaż zabawnie ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka, świetnego autora, którego miałam zaszczyt poznać osobiście podczas spotkania autorskiego w swoim mieście.
Druga książka autora, którą miałam możliwość przeczytać. Takiego zakończenia się nie spodziewałam, mimo że czytając zamieszczone tu opinie, spotkałam się z takimi, którzy je przewidzieli. Wątek węża, który połyka bandziora, o wow! Scena jak z horroru...

Zaintrygowana ciekawą okładką, tytułem oraz pozytywnymi opiniami na temat tej książki, nie musiałam się długo wahać. Nastawiłam się na ciekawą komedię z wątkiem kryminalnym i przyjemnymi paroma godzinkami lektury. Cóż, mogę tylko powiedzieć, że nie dostałam tego, czego się spodziewałam i czuję się rozczarowana. A miało być tak dobrze ;)

Zacznę od fabuły. Trzy przyjaciółki...

Dyskusje

• 2019
  • 2018
  • 2020
  • Audiobook
  • 2020

Dodaj cytat z książki Zbrodnia w wielkim mieście