Zbrodnia w wielkim mieście

Patronat LC
Alek Rogoziński Wydawnictwo: Filia kryminał, sensacja, thriller
Filia
kryminał literatura polska manipulacja oskarżenie poszukiwanie prawdy przemoc przyjaciółka szef śledztwo wyścig z czasem zabójstwo zemsta
kryminał, sensacja, thriller

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Joanna Chmielewska po męsku

18 Link do recenzji

Lekka, zabawna, idealna na popołudniowy relaks. Jedyny dla mnie mankament, to dialogi młodzieży. Może się nie znam, ale czy licealiści naprawdę rozmawiają ze sobą wyłącznie takim językiem? Bo dla mnie tego slangu było stanowczo za dużo.

Zabawna, lekka i przyjemna. W sam raz na podróże komunikacją miejską czy plażę.

Uwielbiam książki Alka Rogozińskiego, rozśmieszaja mnie za każdym razem, sięgam po nie jak po pewniak, gdy mam ochotę na coś dobrego i wprawiającego w dobry nastrój.
Tym razem trzy przyjaciółki, przy lampce wina, żartują sobie i wymyślają sposoby w jaki można by zabić swojego szefa🤭 Gdy plan zostaje przez kogoś zrealizowany, nie jest już tak wesoło, a tak serio nadal jest...

Książka lekka i przyjemna. Zawierająca wbrew pozorom zaskakujące zakończenie. Chwilami wywołująca uśmiech na twarzy czytelnika. Zdecydowanie polecam jeśli ktoś potrzebuje odprężenia.

Pełna humoru i zwrotów akcji. Wciąga bez reszty, można spokojnie się odstresować i poprawić sobie humor.

Kryminalna komedia i rzeczywiście uśmiałem się ale przy tym nie zawiodłem wątkiem kryminalnym. Dobry balans komedii i kryminału.

Prosta, wesoła książka na zabicie czasu. Jeśli szukasz dzieła z przesłaniem, nie sięgaj akurat po tą pozycję. Natomiast jeśli potrzebujesz czegoś lekkiego i przyjemnego to "Morderstwo w wielkim mieście" będzie jak znalazł.

Czarna komedia pomyłek autorstwa Alka Rogozińskiego po raz kolejny bawi, intryguje i zaciekawia czytelnika. Książka bardzo mnie wciągnęła, polubiłam wykreowanych przez pisarza bohaterów, a akcja rozwijała się z rozdziału na rozdział. Bardzo fajna na odstresowanie się i odpoczynek z książką i herbatą w ręku. Polecam :)

Moja ocena 4 na szynach
Przyznaje gwiazdki za:
- przyjemne czytanie idealne na luźny wieczór,
- niektóre dialogi faktycznie bawiły, lecz minusik za nachalne wprowadzanie młodzieżowego slangu (po pewnym czasie on nie śmieszył, tylko irytował),
- zakończenie pasujące do tego typu książki, tzn. lekkie
- gwiazdeczka za zachowanie dzieciaków w sytuacji, kiedy myślą, że ich...

Dyskusje

• 2019
  • 2018
  • 2020
  • Przeczytane 2018
  • 2019

Dodaj cytat z książki Zbrodnia w wielkim mieście