Nietypowa Matka Polka

Edipresse
literatura polska matka polka dom obowiązki kobieta humor
publicystyka literacka, eseje
literatura polska matka polka dom obowiązki kobieta humor

Kilka rozdziałów bardzo dobrych, kilka gorszych ale generalnie im plus

Krótkie sceny z życia niesamowitej kobiety, a mianowicie Nietypowej Matki Polki. Tekst wbijające w fotel i wyciskające z człowieka łzy ale tylko i wyłącznie ze śmiechu. Mam nadzieję że autorka nie obrazi się na porównanie ale, jak dla mnie, swoim piórem dorównuje autorce słynnych perypetii niejakiej Bridget Jones. Liczę że niedługo wyjdzie jakaś następna książka Nietypowej...

Lekka, humorystyczna i z dystansem. Świeże podejście do macierzyństwa, ukazując historie z życia wzięte.
Polecam, zwłaszcza podczas pierwszej ciąży.

Książki wysłuchałam w formie audiobooka z miłą lektorką Martą Markowicz.
Zachęcił mnie sam tytuł:"Nietypowa Matka Polka" i autorka Anna Szczepanek, której dotąd nie znałam.
Miłe było, to pierwsze spotkanie:)
Bardzo zabawne, pouczające, optymistyczne, uczące dystansu do siebie porady i opowieści głównej bohaterki.
Mieszka w Anglii, razem z mężem zwanym "Siarą" oraz czterema...

Nietypowa lektura, ale właśnie na to liczyłam 2 po książkę. Na poprawienie humoru w sam raz 🤣

Zabawna, lekka, szybko się ją czyta. Jednak trochę banalna i pod koniec już męcząca, brakowało mi efektu "wow"

Nie dałam rady.

Lekka, przyjemna, na jedno popołudnie. Miejscami męcząca, ale to subiektywne odczucie. Pożyczona, nie kupiłabym.

Tą książkę polecam bardziej w formie audiobooka. Dobrze się jej słucha prawie jak na ploteczkach u znajomej.

Luźno napisana, na poprawę humoru.

Dyskusje

• 2019