Kup teraz - 9 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.90 zł

Edipresse
literatura polska matka polka dom obowiązki kobieta humor
publicystyka literacka, eseje
literatura polska matka polka dom obowiązki kobieta humor

Niby śmieszna, ale męcząca po dłuższym czasie. Nieźle się czytało wpisy autorki na FB, ale cała książka na raz to za dużo. Nie dałam całej rady.

Nie dam radę dokończyć, niby zabawna, ale jakoś po kilku stronach przewidywalna i nudzi. Myślę że autorka ma fajnie historie do opowiadania przy winie ale nie do przelania na papier.

Po jakimś czasie zaczęła mnie nużyć. Trochę przepaplana, ale tę paplaninę świetnie czyta Marta Markowicz.
"O bobrze" nie obraża moich uczuć religijnych bo nie wiem co to a i definicji znaleźć nie mogę chociaż paragraf (196) na to jest. Pamiętam natomiast o niewzywaniu imienia Pańskiego nadaremno to i matka bosa mi się podoba.
Pozostanę przy czytaniu notek NMP na...

O tej książce nie ma wiele do pisania, ponieważ nie jest to jakaś jedna historia, którą można przedstawić w kilku słowach i opisać ich bohaterów. Autorka opowiada nam różne historie z perspektywy rodzica, gdzie główne miejsce zajmują dzieci lub sprawy ich dotyczące. Pokazuje, jak życie zmienia się pod wpływem dzieci oraz zmienia się, postrzeganie pewnych spraw będąc matką....

"Nietypowa matka polka" to zbiór anegdot i różnych sytuacji z życia autorki a zarazem matki czwórki dzieci. Z przymrużeniem oka, z humorem takim jaki lubię 😅macierzyństwo w pełnej krasie moi mili tu znajdziecie. Od skodko-pierdzących momentów kiedy mamy ochotę schrupaćmaluszka, po te kiedy w chwilach słabości trzeba w myślach policzyć do dziesięciu 🤷‍♀️
Tę książke powinni...

Już dawno się tak nie uśmiałam przy czytaniu książki i to w głos. Dobrze, że mogłam ją czytać w domowym zaciszu bo gdyby ta perełka wpadła mi do rąk w komunikacji miejskiej/na uczelni czy w pracy byłoby kolorowo :) polecam gorąco każdemu z poczuciem humoru i bez kija w tyłku a wtedy ubaw po pachy zapewniony.

Nietypową znałam już trochę z Facebook'a, że wydała książkę dowiedziałam się całkiem przypadkowo i zakupiłam ją także totalnym przypadkiem.
Nie żałuję, bo obśmiałam się jak szalona.
Jeśli znasz, wiesz o czym mowa, jesli nie to poznaj! Naprawdę warto!

Polecam

Jestem zażenowana. Niesamowicie rażą mnie wulgaryzmy, od których aż się roi. Humor nie tyle jest absurdalny co zwyczajnie prostacki. Pomyłka.
W jakim celu powstają takie książki?

Ani to zabawne, ani wnoszące coś do życia. Takie krótkie historyjki z dnia codziennego o byle gównie (za przeproszeniem) przeplecione przekleństwami. Można by je jako post pod zdjęciem na Instagramie umieszczać, a nie książkę z tego robić. Strata pieniędzy i czasu.

Pani która popełniła tą książkę na pewno czuje się mocno zabawna. Jednak czy tak faktycznie jest? W oczy (w moim przypadku uszy) rażą liczne zwroty "pytam się". Chyba nie było żadnego korektora. Poza tym głupio-mądre i zapewne w mniemaniu autorki bardzo sprytne "o mój bobrze". Ta pani nie ma zbyt wiele szacunku do religii, ale wypadałoby tego tak nie afiszować. Nie...

• 2019
  • 2018