Babidło

Okładka książki Babidło
Agnieszka Jelonek Wydawnictwo: Fundacja Literatury im. Henryka Berezy literatura piękna
42 str. 42 min.
literatura piękna
Fundacja Literatury im. Henryka Berezy
2015-01-01
2015-01-01
42 min.

Okładka książki Nowe Marzy Łukasz Boeske, Łukasz Błaszczyk, Kajetana Fidler, Kajetan Gendek, Łukasz Hassliebe, Agnieszka Jelonek, Joanna Kocik, Przemek Morawski, Magdalena Niziołek-Kierecka, Ewa Olejarz, Maras Pijanowski, Karina Pudłowska, Paweł Sajewicz, Robert Subdysiak, Łukasz Szoszkiewicz, Izabela Szymczak, Katarzyna Tomczyk, Kuba Wojtaszczyk, Blanka Zawada, Julia Łapińska
Ocena 6,1
Nowe Marzy Łukasz Boeske, Łuka...
Okładka książki Po godzinach. Antologia nowej prozy Agnieszka Burton, Łukasz Błaszczyk, Jola Gomółka, Łukasz Hassliebe, Agnieszka Jelonek, Wawrzyn Kowalski, Jan Lete, Ania Majchrowska, Paweł Paliński, Paweł Sajewicz, Alicja Sawicka, Katarzyna Walas, Radek Światłowski
Ocena 6,3
Po godzinach. ... Agnieszka Burton, Ł...