Niewinni

C&T Crime & Thriller
2015-01-01
2015-01-01
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak

Kolejna z powieści obyczajowych spod pióra Simenona o "nagim człowieku". Czy dobrze znamy drugą osobę, z którą przyszło dzielić nam życie? Co tak naprawde o niej wiemy? Czy prawidłowo interpretujemy jej słowa, gesty, często przelotne, nieuchwytne, niby nic nieznaczące? Czy tworzymy jej idealny obraz skrojony do naszych potrzeb i marzeń? Co dzieje się, gdy na tym obrazie powoli pojawiają się drobne rysy, pęknięcia, niby nic nieznaczące nieścisłości? Odpowiedzi na te pytania odsłaniają się powoli na stronach tej krótkiej powieści.

Dodaj cytat z książki Niewinni