Nowe Marzy

Towarzystwo Aktywnej Komunikacji
literatura piękna
opowiadanie festiwal

Porównaj ceny i

Rzeczywiście, zbiorek średni, jak to często bywa w takich przypadkach. Najbardziej zastanwia jednak wybór zwycięzcy konkursu: dlaczego, proszę Państwa, nie wygrała Agnieszka Jelonek-Lisowska, która pisać umie, celnie, prawdziwie i bezpretensjonalnie, o czym wiele osób mogło się już przekonać, albo np. Łukasz Hassliebe, który stworzył coś naprawdę poruszającego? Zupełnie nie...

No zupełnie mnie nie przekonały marzenia młodych pisarzy. Z nielicznymi wyjątkami opowiadania zupełnie nie wciągają i nie pozostawiają po sobie nic.

• Literatura polska
  • 2015