Być poetą. Antologia poezji dla maturzystów w wyborze Jerzego B. Wójcika

Okładka książki Być poetą. Antologia poezji dla maturzystów w wyborze Jerzego B. Wójcika
Anna AchmatowaKrzysztof Kamil Baczyński Wydawnictwo: Silva Rerum poezja
poezja
Silva Rerum
1992-01-01
1992-01-01
poezja wiersze poeci antologia poezji

Okładka książki Arcana nr 161 Andrzej Babuchowski, Marek Jan Chodakiewicz, Tomasz Gabiś, Jerzy Gizella, Marta Kwaśnicka, Jan Lechoń, Józef Mackiewicz, Olga Płaszczewska, Krzysztof Polechoński, Jan Sochoń, Andrzej Waśko, Wojciech Wencel, Marek Zieliński, Przemysław Żurawski vel Grajewski
Ocena 8,0
Arcana nr 161 Andrzej Babuchowski...
Okładka książki Antologia poezji polskiej Niezapomniane Strofy Krzysztof Kamil Baczyński, Seweryn Goszczyński, Maria Konopnicka, Ignacy Krasicki, Zygmunt Krasiński, Jan Lechoń, Adam Mickiewicz, Julian Ursyn Niemcewicz, Cyprian Kamil Norwid, Wincenty Pol, Jan Potocki, Juliusz Słowacki, Stanisław Wyspiański
Ocena 10,0
Antologia poez... Krzysztof Kamil Bac...
Okładka książki Listy 1941-1956 Jan Lechoń, Kazimierz Wierzyński
Ocena 7,8
Listy 1941-1956 Jan Lechoń, Kazimie...