Mason

Okładka książki Mason Zainab Sambo
Okładka książki Mason
Zainab Sambo Wydawnictwo: Galatea by Inkitt Cykl: Mason (tom 1) Seria: Mason literatura obyczajowa, romans
Mason (tom 1)

Swietna książka

Swietna książka

Great

Great

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

5/2024
Przeczytałam na GALATEA

Zacznę może od aplikacji....
Sama apka galatea jest ok - łatwo się ją obsługuje, jednak nie kończąc rozdziału do końca i wychodząc z apki, nie wrócisz do miejsca w którym skończyłaś tylko do początku.
Płatna za rok z góry.
Książki, które się tam znajdują, chyba nie przeszły korekty.
Tekst jest dość słabo tłumaczony.
Ma koszmarne błędy i mnóstwo literówek.
Boli to w oczy.

Tom 1.
Ciekawie się zapowiadało...
Akcja raz się toczy szybko, a raz wolno.
Jest kilka zwrotów akcji, a główny wątek dość ciekawie rozwiązany.
Brakuje mi kilku wyjaśnień, jak np: co z pracą Lauren.
Mam mieszane uczucia, bo wpadłam na tą książkę totalnie przypadkowo.
I wątek, który został przedstawiony był tak mega wkręcajacy, że wykupiłam abonament.
Jednakże podchodząc szczerze do tematu jestem trochę rozczarowana.

Czytam kolejna część tylko i wyłącznie dlatego, że mam wykupiony abonament.
Zadowoliła bym się dostępnym zakończeniem części pierwszej.

5/2024
Przeczytałam na GALATEA

Zacznę może od aplikacji....
Płatna za rok z góry.
Książki, które się tam znajdują, chyba nie przeszły korekty.
Tekst jest dość słabo tłumaczony.
Ma koszmarne błędy i...

Jak na razie najlepsza którą przeczytałam na Galatea, chociaż niestety polecam ją czytać po angielsku, bo w polskim tłumaczeniu jest ogromna ilość błędów

„Mason” - Zainab Sambo - Wydawnictwo GALATEA by Inkitt
#1329 - #174/2023 - tom 1
#1335 - #5/2024 - tom 2

Główną bohaterką książki jest Lauren, która podejmuje pracę w Campbell Industry. Chociaż nie lubi tej pracy, to dzielnie ją wykonuje, by uzbierać środki na leczenie swojego taty.

Życie kobiety komplikuje się, gdy jej szef Mason zmusza ją szantażem do małżeństwa. Jakiś czas później Lauren dowiaduje się prawdy o swojej przeszłości i związku z Masonem.

Kobieta jest zdruzgotana, ale wybacza mężowi zatajenie przed nią prawdy.

Jak potoczą się losy tej rodziny ? - Sprawdź w książce. :)

„Mason” - Zainab Sambo - Wydawnictwo GALATEA by Inkitt
#1329 - #174/2023 - tom 1
#1335 - #5/2024 - tom 2

Kasiazka jest petarda czy będzie 4 część?

Kasiazka jest petarda czy będzie 4 część?

O ile na początku może zainteresować z biegiem czasu staję się nudna i nic zacheca do dalszego czytania.

Muy interesante

Muy interesante

2095
2033

Historia Lauren Hart i Masona Campbell'a, która przekroczy wszelkie granice rozsądku.
Niestety nic nie idzie zgodnie z planem, podczas oczekiwania na rozmowę kwalifikacyjną kobieta została wepchnięta przez srebrne drzwi i weszła do środka, gdzie ciemnym korytarzem trafia do gabinetu samego prezesa. Po niezręcznej i pełnej napięcia rozmowie bohaterka dostaje pracę asystentki. W nieoczekiwane zdarzenie jakim jest zatrudnienie na takim stanowisku nie wierzy nawet jej współlokatorka i najlepsza przyjaciółka Beth, która twierdzi, że Lauren jest kłamczuchą. Pierwszego dnia w pracy nawiązuje nowe znajomości z Aaron'em Hardy'm oraz Atheną, która jest siostrą przyrodnią jego mamy.
Życie Lauren komplikuje się na tyle, że zostaje zmuszona do aranżowanego małżeństwa z Masonem. Oczywiście to nie okazuje się słodki romans, tylko uwikłana gra, która ma wielkie dno. Wydarzenia zaskoczą czytelnika niejednokrotnie.
W książce poruszane są ważne tematy dotyczące handlu i porwaniami dzieci, dążeniu do władzy i pieniędzy, walce o miłość i prawdę, manipulacje, przyjaźń i wiele innych.

Lauren wybiera się na rozmowę w sprawie pracy do Campbell Industry, aby zacząć lepiej zarabiać i pomóc w zapłaceniu za lekarstwa na leczenie swojego taty, który od dziesiątego roku jej życia wychowuje ją sam. Jej mama ich zostawiła, a Lauren nie rozumie tej decyzji do chwili obecnej....

The best and most romantic book that i ever read

The best and most romantic book that i ever read