Milenijne wilki

Sapir Englard Wydawnictwo: Galatea fantasy, science fiction
Galatea
2021-01-01
2021-01-01

Totalne nieporozumienie. Książka napisana trudnym, topornym językiem, której fabuła nie zachwyca.

To jest tak złe, że nawet nie ma sensu pisać opinii 😅

To jest tak złe, że nawet nie ma sensu pisać opinii 😅

Super, lekka książka polecam

Super, lekka książka polecam

Świetna książka! Uwielbiam takie historie!

Świetna książka! Uwielbiam takie historie!

Strata czasu, odradzam

Strata czasu, odradzam

Przeczytałam na aplikacji galatea ( warto sobie oglądać reklamy, dodatkowe dwadzieścia punktów na dzień, plus czasem robią naprawdę super niespodzianke i dodają trochę punktów na konto dla tych którzy
nie wykupili) Jak dla mnie świetna książka. Nieprzewidywalna i zaskakująca momentami, na końcu po przeczytaniu pomyślałam sobie wow naprawdę dobra książka, tylko trzeba koniecznie przeczytać do końca 🙈❤️

Początek dobrze napisany aby zachęcić do czytania na aplikacji. Książki nigdzie nie ma dostępnej w formie pdf. Można znaleźć pełną książkę po włosku. Trzeba czytać na aplikacji gelatea, która strasznie się tnie. Jeden rodział pojawia się co 6godzin! Książka jest źle przetłumaczona czasem nie wiadomo co się czyta. Ona jest nim On jest nią... Akcja trwa, a za chwilę jest przeskok do przodu. Książkę czyta się jakby brakowało jakichś elementów. Tragedia nie marnujcie czasu.

główna bohaterka jest ślepa jak kura i głupia jak but.

główna bohaterka jest ślepa jak kura i głupia jak but.

Ta książka nie powala na kolana, mówiąc delikatnie. Fabuła jest niespójna, autorka zapomina co sama napisała w poprzednim rozdziale. Nie jest istotne czy coś się odbyło dwa czy trzy tygodnie temu, jak również czy postać coś powiedziała czy jednak jest to dopowiedziane potem. Momentami rozdziały wyglądają jak tłumaczone przez translator.

Przebrnęłam przez pierwszy tom. Ląduje na kupce wstydu... tłumaczenie fatalne, fabuła też nie powala. Ciężko się czyta, momentami żenuje.

Dodaj cytat z książki Milenijne wilki