Krzysztof Kościelski Wydawnictwo: Świat Książki poezja
Świat Książki
instapoezja poezja
poezja
instapoezja poezja

Ocena: Nie daję gwiazdek, bo zupełnie nie umiem oceniać poezji.
Wrażenia: Normalnie nie czytam takich rzeczy, ale każde wyjście poza ramy jest czymś bardzo pozytywnym. Niektóre wiersze bardzo w punkt, inne zabawne, część do mnie wcale nie trafiła.
Komu polecam: Lubiącym eksperymenty i zabawę słowem.

Wśród wszystkich wierszy trafiają się perełki.

☠ Dobra, przyznaję się, zaintrygowała mnie okładka. ☠
Wiem, "nie ocenia się", ale ja oceniłam i stwierdziłam, że muszę ją mieć.
Dostałam to co chciałam, czyli w większości krótkie wierszyki, czy raczej sentencje, parę dłuższych wierszy, przy których w większości bawiłam się dobrze.
To współczesna poezja, która na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu. Najbardziej spodoba...

Świetnie wydana i napisana znakomitym językiem, aczkolwiek zupełnie niepotrzebna książka. Jak dla mnie zmarnowany czas i papier. Ten typ poezji kompletnie do mnie nie przemawia.

Zabawne wiersze dotyczące życia... bardzo ładnie wydana ... aż chciałoby się ją mieć na półce

Nie przepadam za poezją. Wyjątek stanowi twórczość Brzechwy, Tuwima i... Kościelskiego, który dla mnie jest objawieniem ostatnich miesięcy. Pan Krzysztof nie tylko biegle włada językiem, ale ma idealnie pasujący mi humor, jest świetnym i inteligentnym obserwatorem rzeczywistości, jest obtrząsany z klasyką... i komercją (nawiązuje m.in. do Mickiewicza, Norwida, Fredry,...

Świetna!

Dyskusje