Na pamiątkę lasu

Charles T. Powers literatura piękna 344 str.
In the Memory of the Forest

Prószyński i S-ka
literatura piękna
morderstwo śledztwo refleksja

Porównaj ceny i

Ciekawostka. Młody Amerykanin piszący trochę jak... Mysliwski. wielka szkoda, że pozostawił po sobie tylko te jedną książkę. Mała społeczność widziana z dwóch perspektyw, narratora i jednej z postaci, nasze kochane lata osiemdziesiąte i klimaty rodem z tej literatury, której Polacy nie lubią, krytykują albo wręcz się trochę boją.POLECAM ciekawym takich tropów.

Warto popatrzeć na siebie z dystansu w dodatku oczami innych, tych których wychowali się w innej rzeczywistość. Książka bez zbędnej martyrologii, mówiąca jednak o rzeczach ważnych - przynajmniej dla mnie.

• 2013
  • Domowa biblioteczka
  • 2014
  • Literatura piękna
  • Poukładane

Dodaj cytat z książki Na pamiątkę lasu