Szansa

Chance
9788372271976
szansa
dorotie

W powieści Roberta B. Parkera jej bohater, Spenser - twardy, acz bardzo wrażliwy "platfus", który w walce o sprawiedliwość często popada w kłopoty - zostaje wynajęty do rozwikłania sprawy związanej z bostońską mafią. Kiedy Julius Ventura, jeden z jej przywódców, angażuje Spensera do odnalezienia męża córki, jest oczywiste, że nie mówi całej prawdy o swojej nieśmiałej latorośli i jej wiernym ukochanym. Ventura kłamie, jednakże zaintrygowany Spenser przyjmuje sprawę.
I tak rozpoczyna się odyseja przez podziemny świat zorganizowanej przestępczości: wędrówka przez pałacowe komnaty władców mafii w Las Vegas, spotkania z drobnymi rzezimieszkami o niebezpiecznych powiązaniach i z potężnymi gangsterami. Kiedy okazuje się, że stawką w tej grze jest nie tylko ratowanie młodzieńczej miłości, lecz również władza nad miastem, Spenser i jego wierny przyjaciel Hawk trafiają w sam środek śmiertlenych walk.

źródło okładki: Libros

Maria_B | 2012-10-05
Przeczytana: wrzesień 2012

Bardzo ciekawa książka.Bohater opowiadania zostaje wynajęty do rozwikłania morderstw.Polecam

Ssylwia | 2016-07-19
Przeczytana: 2014 rok