Zgłosuj na książki roku 2017

Mroczna intryga

Wydawnictwo: Damidos
Painted Ladies
Ilona

Do detektywa Spensera zgłasza się niejaki Ashton Prince, wykładowca na Wydziale Sztuk Pięknych miejscowego uniwersytetu. Z muzeum skradziono obraz mistrza holenderskiego Fransa Hermenszoona „Dama z ziarnojadem”. Złodzieje żądają okupu, i to właśnie Prince ma go dostarczyć. Prosi Spensera o ochronę podczas wymiany. Ginie jednak rozerwany materiałem wybuchowym. Nie wiadomo, czy w paczce odebranej od złodziei znajdował się obraz. Spenser zaczyna prywatne śledztwo.

kocurro | 2017-06-15
Na półkach: Pozbylem sie, Przeczytane
Przeczytana: 14 czerwca 2017

Lektura do podrozy. takiej okolo trzygodzinnej.Kupujemy przed, czytamy, po skonczeniu zostawiamy w przedziale, lub wyrzucamy do kosza.
Czyta sie szybko,przyjemnie,ale szare komorki pozostaja nietkniete.I chyba o to autorowi chodzilo.
I,uwaga - blurb nie zawiera slowa "bestseller".Szacun! ;-)

darkflame | 2017-12-07

Jeden ze słabszych kryminałów jakie miałam okazję czytać; jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dużą ilością dialogów, przez co książkę szybko się czyta. Autorowi przypomniało się chyba dopiero po napisaniu 2/3 książki, że istnieje coś innego poza dialogiem(tj. opisy).

Andrzej | 2017-12-06
Przeczytana: 2013 rok