Numery. Przyszłość

Wydawnictwo: Wilga
Numbers 3: Infinity
9781906427665
BlackBerry

Jest rok 2029. Adam, Sara i mała Mia są wreszcie razem, ale ciągle uciekają. Wyczuwają wokół siebie rosnące zagrożenie. Adam widzi w oczach ludzi numery – daty śmierci. Mia ma także dar. Podczas pożaru zmieniła swój numer. Czy to znaczy, że może każdemu ukraść jego numer i życie? Co będzie, gdy znajdzie się ktoś, kto chciałby żyć wiecznie.

źródło opisu: http://paranormalbooks.pl/2012/01/05/zapowiedz-numery-przyszlosc/

źródło okładki: http://paranormalbooks.pl/2012/01/05/zapowiedz-numery-przyszlosc/

Aslan | 2017-05-07

Wspaniały koniec serii. Historia trzymająca w napieńciu do samego końca. Wspaniale wykreowane pastacie oraz przerażający , ale jakże realny świat po chaosie.

malwina | 2016-07-11

moim zdaniem ksiązke przeceniłam choć trzymała w napięciu miałam nadzieje na coś lepszego lecz nie moge powiedzieć że była całkowicie nudna były chwile grozy lecz najbardziej z tej serii podobała mi się część pierwsza polecam

-Frosty- | 2016-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2016

Dwie poprzednie części były na dużo lepszym poziomie. ZNOWU trzecia część serii dopisana "na siłę" aby powstała trylogia. Nie lubię tego...

Crimelpoint | 2016-04-14
Przeczytana: lipiec 2015

Ta część była całkiem inna. Wszyscy bohaterowie stali się bardziej dojrzalsi. Pozbawieni rodziny i wsparcia musieli radzić sobie w prymitywnych warunkach. Wraz z małą Mią i młodszymi braćmi Sary żyli w lesie.

Tym razem pojawia się wiele nowych postaci. Co chwila coś się dzieje, akcja nie zwalnia tempa, a momentami wbija w fotel.

Autorka po raz trzeci wprowadziła nas w świat, w którym poznajemy tajemnice darów i numerów i po raz trzeci zaskoczyła czymś innym. Idealnie wprowadziła napięcie i sprawiła, że ten cykl po prostu chce się czytać w kółko i w kółko.

kaśmich | 2016-02-13
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Eng

Niesamowita, nie można się oderwać. I najgorszy (najlepiej napisany) czarny charakter z jakim się spotkałam. W każdym rozdziale aż serce krwawi za głównych bohaterów

Mygreengrass | 2015-12-17
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Przepiękna kontynuacja :D
Serdecznie polecam :D

Lucann | 2015-10-21
Przeczytana: 11 października 2015

Trzecia i ostatnia część "Numerów" toczy się w typowo postapokaliptycznych warunkach. Zważając na to, od czego zaczęła się cała historia, trochę trudno jest odnaleźć się w takim świecie - chociaż ma dość prostą strukturę - nie jest zbyt podobny do naszej rzeczywistości. Jeszcze mniej wiarygodny wydaje się ze względu na czas akcji - to tylko kilkanaście lat wprzód!
Zaraz, tylko kto oczekuje autentyczności w fantastyce? Spróbuję więc skupić się na akcji: czy była jakaś akcja?
Próbuję myśleć o fabule książki, ale nie mam pojęcia, dlaczego ta historia zajęła tyle stron. Wniosek: o ile nie zapomniałam o jakimś arcyważnym wątku, akcji jest niewiele.
Co mogę powiedzieć o bohaterach? Szkoda, że nie było "wymiany" postaci, tak jak w poprzedniej części. Garstka nowych wcale nie uratowała sprawy, chyba nawet ją pogorszyli.
Cała książka mogłaby być dobra, gdyby tylko była trochę bardziej dopracowana.

oliw0208 | 2015-10-10
Na półkach: Przeczytane, Wakacje 2015
Przeczytana: sierpień 2015

Ta część z całej trylogii podobała mi się najbardziej :)

Blanka | 2015-09-23
Przeczytana: 20 września 2015

"Numery. Przyszłość" jako zakończenie serii to jedno wielkie rozczarowanie. Epilog napisany na dwie strony, niedorzeczne sytuacje, nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Bardzo zawiodłam się na autorce, gdyż do tej pory książki dostawały ode mnie dość wysokie oceny, a tutaj – gdzie książka sprawia wrażenie napisanej dla pieniędzy i z przymusu – niestety tego powtórzyć się nie da.
Pełna recenzja: http://biblioteczka-blanki.blogspot.com/2015/09/65-numery-przyszosc-rachel-ward.html

irascible | 2015-08-24
Przeczytana: 23 sierpnia 2015

Kartki w książce skończyły się zdecydowanie za szybko. :C

Książka bardzo ciekawie napisana. Autorka popisała się kreatywnością. Po prostu fakt, jaki kto ma dar, jest nie do przewidzenia. Fabuła jest niesamowita. Zakochałam się wręcz w tej serii. Odkładam ją z wielkim bólem. Książka umie wzruszyć - naprawdę. Ale autorka za szybko uśmierca bohaterów - w odniesieniu do całej serii. Co jest nie do zniesienia. Ledwo co pozna się bohatera, a on już kończy życie. Kiedyś na pewno sięgnę jeszcze raz po tą serię. Gorąco polecam. :)