Lustracja

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
83-88794-33-7
masaii

Leszek Moczulski, przywódca podziemnego nurtu niepodległościowego i jawnego Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela oraz Konfederacji Polski Niepodległej, wieloletni więzień komuny, przedstawia zmienne koleje swoich walk z bezpieką, których ostatnim epizodem był dwuipółroczny proces lustracyjny, ukazuje także kulisy upadku rządu Olszewskiego oraz to jak były sporządzane kolejne listy prawdziwych i rzekomych agentów.
Lustracja Leszek Moczulski

źródło opisu: http://dedalus.pl/p/33/3481/lustracja-leszek-moczulski-polityka.html

źródło okładki: http://dedalus.pl/p/33/3481/lustracja-leszek-moczulski-polityka.html

starshefa | 2013-04-14
Przeczytana: 2007 rok