Gwiezdne wojny: Część I słownik obrazkowy

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars: Episode I Visual Dictionary
83-237-0299-3
Kasa

Niezwykle bogaty materiał ilustracyjny pozwoli ci dokładnie poznać postacie, stroje, roboty i broń z filmu "Gwiezdne wojny": Część I. Zobacz niesamowity przekrój głowy robota bojowego; fotoreceptor robota C-3PO; mistrza Yodę i jego miecz świetlny. Odkryj uzbrojenie Rycerzy Jedi i Lordów Sith; ścigacze i roboty techniczne; gungański ekwipunek bojowy. Poznaj sekrety graciarni Watta; hełm...

Poznaj sekrety graciarni Watta; hełm wyścigowy Anakina Skywalkera; królewskie stroje Amidali; i jeszcze więcej.

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gwiezdne-wojny.pl