Gwiezdne wojny: Słownik obrazkowy

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars: The Visual Dictionary
83-237-0377-9
Kasa

Wspaniałe nowe zdjęcia i wyczerpujące badania odsłaniają nieznane wcześniej cechy postaci, potworów, robotów i sprzętu w "Gwiezdnych wojnach". Zobacz przekroje miecza świetlnego i hełmu szturmowca; wewnętrzną budowę C-3PO; szaleńczy występ orkiestry w kantynie. Odkryj nazwy i funkcje narzędzi R2-D2; tajną broń Boby Fetta; wszystko o tajemniczych postaciach i zwierzętach z pałacu Jabby. Zbadaj...

Zbadaj tajemnice zbroi Dartha Vadera; wszystkie szczegóły uzbrojenia i wyposażenia szturmowców; i jeszcze więcej.

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gwiezdne-wojny.pl

Thimburd | 2013-11-08
Przeczytana: 07 listopada 2013

Poprawny przewodnik po filmach, ale nie posiadający w sobie informacji które mogłyby zaskoczyć doświadczonego fana Star Wars. Jako dziecko byłem wielkim fanem Słownika Obrazkowego do Mrocznego Widma i później Ataku Klonów, ominęło mnie niestety wydanie dotyczące Starej Trylogii, więc teraz po latach czytałem bez entuzjazmu. Ładne obrazki i opisy, poprawnie uporządkowane, ale bez szału, chociaż na pewno młodsi fani będą zafascynowani.

GrublukTheGrim | 2015-12-24
Przeczytana: wrzesień 1999