Gwiezdne wojny: Niesamowite przekroje

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars: Incredible Cross-Sections
83-237-0455-4
Kasa

Całkowicie nowe, niesamowicie szczegółowe rysunki i dogłębne badania odsłaniają pojazdy i statki "Gwiezdnych wojen" tak, jak nikt ich dotąd nie oglądał. Zobacz ukryte systemy uzbrojenia Slave'a I; szturmowców i załogę na pokładzie potężnej maszyny kroczącej AT-AT; korwetę księżniczki Lei w momencie schwytania. Odkryj specjalne możliwości myśliwca TIE Dartha Vadera; jak działa torpeda...

Odkryj specjalne możliwości myśliwca TIE Dartha Vadera; jak działa torpeda protonowa; maszyny, hangary, lądowiska i uzbrojenie gwiezdnego niszczyciela.
Zbadaj rozległe wnętrze Gwiazdy Śmierci; wewnętrzny rozkład "Sokoła Milenium"; i jeszcze więcej!

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gwiezdne-wojny.pl