Zakochani

Tłumaczenie: Karolina Sobiepanek
Cykl: Best Friends (tom 3)
Wydawnictwo: Akapit Press
Best Friends In Love

Po zerwaniu z Jackiem, Chloe chciałaby mieć nowego chłopaka. Wie, że Nick jest wolny i że cierpliwie na nią czeka. Ale czy naprawdę tak jest? Zresztą, romanse nie są jej jedynym problemem, a ponura tajemnica rodzinnego domu zagraża jej szczęściu. Jak Nick poradzi sobie w sytuacji, kiedy o jego względy zabiegają dwie dziewczyny? Czy przeszłość nadal będzie zatruwać mu życie? Czy zapewnienia Sanjaya i Jasmin o wiecznej miłości wytrzymają próbę realnego życia, które przynosi trudne problemy? I czy, gdy wszystko w życiu Sinead przewróciło się do góry nogami, nie zapomni ona o swoim marzeniu? Pozostałe tomy z serii książek Rosie Rushton: "Czy to już miłość?" ,"Czego nie robi się z miłości?".

źródło opisu: Akapit Press

źródło okładki: Akapit Press

Kamila | 2011-09-11

Często zastanawiam się, jacy byliby ludzie, gdyby nie mieli przyjaciół, osób, do których zwrócić się mogą z każdym problemem i zmartwieniem. Z całą pewnością w ich życiu czegoś by brakowało. Wydawać by się mogło, że to zwykła sprawa, lecz dopiero w potrzebie dowiadujemy się jak ważny jest to czynnik. Na szczęście Chloe, Nick, Sanjay, Jasmin i Sinead nie muszą przejmować się tą sprawą, gdyż przyjaciół mają wielu.

Sami tworzą paczkę najlepszych przyjaciół, których łączą nie tylko czysto koleżeńskie relacje bowiem do ich paczki zakradła się miłość. Uczucie to połączyło trwale Jasmin i Sanjaya, którzy tworzą szczęśliwą parę na dobre i na złe. Choć czy naprawdę tak na dobre i na złe? Ciekawe jak zachowają się, gdy Sanjay przedstawi swojej dziewczynie propozycję, którą złożył mu dyrektor szkoły, do której uczęszcza cała paczka… Nie tylko tę dwójkę opętały amory. Po zerwaniu z Jackiem, Chloe znów chce poczuć bliskość drugiego człowieka i postanawia poderwać Nicka, którym zainteresowana...

anitaxm | 2011-01-22
Przeczytana: grudzień 2010

Jakie to pokręcone

gosiak1661 | 2013-08-09

Szukałam książki lekkiej, przyjemniej, natknęłam się właśnie na tą, na początku myślałam, że mnie nie zainteresuje, nie wciągnie, myliłam się. Książki nie ocenia się po okładce-przekonałam się :) Cieszę się, że zdecydowałam się ją wypożyczyć, polecam.

pszczoolka | 2010-04-10

Przyjemnie się czytało.

agnieszka | 2012-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2012

Cudowna książka. Przyznam, że były momenty, gdy uroniłam łzy.

Nikki xD | 2011-06-17

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

nudne mogła być lepsza :(

Agnieszka Kubiak | 2011-04-12