Czego się nie robi z miłości?

Tłumaczenie: Katarzyna Sobiepanek
Cykl: Best Friends (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
Best Friends Getting Sorted
WhiteOleander

Kiedy zabójczo przystojny Jack przyjeżdża do Leeds, Chloe szaleje ze szczęścia. Ale czy jej szczęście się nie rozwieje? I czy zdoła przekonać matkę, by porzuciła nadzieję, że ojciec może się zmienić? Czy Nick ma szansę stać się dla Chloe kimś więcej niż kumplem? Kiedy już wydaje mu się, że w jego życiu już nic się nigdy zacznie się układać, nagle wydarzy się coś całkowicie nieoczekiwanego... Jasmin i Sanjay zbliżają się do siebie. To chyba miłość... Ale ich rodzice mają wobec nich swoje własne, zupełnie inne oczekiwania.. Sinead próbuje pomóc innym w rozwiązywaniu ich problemów - ale czy potrafi postarać się, żeby spełniło się jej własne marzenie? Drugi tom wspaniałego cyklu Rosie Rushton. Zzabawne i dramatyczne przeżycia pięciorga nastolatków ze skrajnie odmiennych rodzin, opisane z humorem i wrażliwością.

źródło opisu: Akapit Press

źródło okładki: Akapit Press

Druga część serii też jest ciekawa, bardzo wciągnęła mnie.
Miłe chwile spędziłam przy książce, szkoda, że taka krótka ale była super, przeczytam jednym tchem, wspaniałe popołudnie spędziłam przy książce!!!!

Orzechowa Zelka | 2013-11-19
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 19 listopada 2013

Szczerze to 1 część była ciekawsza.Książka jest lekka. Taka na nudny wieczór :)) Niedługo wezmę się za 3 część ^^

Andzik04 | 2015-08-27

Super!!!! Wspaniała opowieść, ale nie dam najwyższej oceny, ponieważ nie jest to "arcydzieło"
"Piątka tak różnych od siebie nastolatków musi się zmierzyć z nagłymi zmianami, które przynosi im życie, lecz pomoże im w tym przyjaźń, która połączyła ich najzupełniej niespodziewanie."

Caroline | 2011-12-28
Przeczytana: 27 grudnia 2011

Ciekawa, choć nie wnosi niczego nowego. Ot tak na umilenie sobie wieczoru jest w sam raz.

TaFajna | 2012-05-19

Taka sobie....