Dancing Girls

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
opowiadania
angielski
green_life

Pregnant women, students and journalists; farmers, birdwatchers, ex-wives, adolescent lovers - and dancing girls. all ordinary people - or are they?
Margaret Atwood's distinctive wit and incisive observation of the strangeness of everyday life makes this a delightfully absorbing collection of stories.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: amazon.com

artdeco92 | 2012-06-04

To chyba za wczesna książka Atwood abym mogła ją polubić tak bardzo, jakbym chciała. Ubóstwiam krótkie, ironiczne i obfitujące w zaskakujące metafory krótkie formy tej pisarki. Ten zbiorek jednak nie należy do ich grona. Nie byłam w stanie przebrnąć. Te opowiadania wydawały mi się szare, zapętlone, chropowate. Po tej lekturze chyba ostatecznie przekonałam się, ze nazwanie Atwood ukochaną pisarką było z mojej strony zbyt wczesne.

vil | 2012-10-10
irenaz | 2016-05-17