Wieczna młodość

Wydawnictwo: Astrum
nata1982

"Adrianka przechyliła w tył głowę, jedną ręką obejmuje szyję siostry, chichoczą obydwie. „Jak dobrze jest żyć" - myśli Wiktor i czuje w tej chwili ogromną wdzięczność dla żony, że przyjechali tu, a nie gdzie indziej. Wszyscy zdają sobie podświadomie sprawę z tego, co to jest dom. Dom, w którym mieszka i który zbudowała miłość. Wszyscy czują się związani z sobą tajemniczymi węzłami, jest jakoś...

"Adrianka przechyliła w tył głowę, jedną ręką obejmuje
szyję siostry, chichoczą obydwie. „Jak dobrze jest żyć" - myśli Wiktor i czuje w tej chwili ogromną wdzięczność dla żony, że przyjechali tu, a nie gdzie indziej. Wszyscy zdają sobie podświadomie sprawę z tego, co to jest dom. Dom, w którym mieszka i który zbudowała miłość. Wszyscy czują się związani z sobą tajemniczymi węzłami, jest jakoś blisko, jakoś serdecznie."

[fragment książki]

źródło opisu: Astrum, 1992

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

Hana | 2016-09-06

Jedna z najlepszych, starszych książek jakie czytałam! NIESAMOWITA!

książek: 1962
Annam | 2017-12-16