Królewski lot

Wydawnictwo: Astrum
nata1982

"Latem Ari była jak ptak: śpiewała, śmiała się, biegała, skakała po ogrodzie i pokojach, gdy jej matka nie pozwoliła odejść poza obręb parkanu. Gdy zaś to pozwolenie uzyskała, znikała rano, a wracała wieczorem, rzucała się na szyję swojej matce, bratu, siostrze, nawet ojcu, mokra od rosy, pachnąca zielenią, słońcem i wiatrem. Ojciec wobec takiego wylewu czułości był jednakowo milczący i nieruchomy, ale oczy jego nie widzące nikogo, dłużej zatrzymywały się na chudej postaci córki i wtedy stawały się jeszcze bardziej niebieskie."

źródło opisu: Astrum, 1992

źródło okładki: www.conrada11.pl

Renata | 2017-01-18
Przeczytana: 17 stycznia 2017

Nie spodziewałam się tak wyjątkowej książki. Wpadła mi w ręce całkiem przypadkiem, ale porwała mnie już od pierwszej strony. Niesamowita, piękna i przede wszystkim wzruszająca opowieść. Może okładka niezbyt wpadająca w oko, ale na prawdę warto po nią sięgnąć.

Hana | 2016-09-06

Jedna z najlepszych, starszych książek jakie czytałam! NIESAMOWITA!

książek: 2020
Annam | 2017-12-16