Królewski lot

Wydawnictwo: Astrum
nata1982

"Latem Ari była jak ptak: śpiewała, śmiała się, biegała, skakała po ogrodzie i pokojach, gdy jej matka nie pozwoliła odejść poza obręb parkanu. Gdy zaś to pozwolenie uzyskała, znikała rano, a wracała wieczorem, rzucała się na szyję swojej matce, bratu, siostrze, nawet ojcu, mokra od rosy, pachnąca zielenią, słońcem i wiatrem. Ojciec wobec takiego wylewu czułości był jednakowo milczący i nieruchomy, ale oczy jego nie widzące nikogo, dłużej zatrzymywały się na chudej postaci córki i wtedy stawały się jeszcze bardziej niebieskie."

źródło opisu: Astrum, 1992

źródło okładki: www.conrada11.pl

Hana | 2016-09-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Jedna z najlepszych, starszych książek jakie czytałam! NIESAMOWITA!

Iza | 2016-11-18
Solea | 2015-11-07