A Very Vampy Christmas

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Love at stake". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Avon
romans, wampiry, święta
angielski
klaudiaaa90

Maggie O'Brien is thrilled when she lands a starring role on the Digital Vampire Network's hottest soap opera, As the Vampire Turns. Doesn't hurt that her leading man is Don Orlando de Corazon, the greatest lover in the vampire world! But who is Don Orlando really? Nobody knows, not even Don Orlando. As the couple sets out in search of his mysterious past, "home for the holidays" takes on a new meaning when the recently-turned vamp discovers his own Christmas miracle.

źródło opisu: http://www.kerrelynsparks.com/books_past.html#vampy

źródło okładki: http://photo.goodreads.com/books/1328298304l/12272748.jpg

zakreconaxxd | 2012-04-27

Super! Polecam fanom autorki :)

Fajny "uzupełniacz" ;)
Miłe, proste i przyjemne opowiadanie, które pozwoli wam się zrelaksować po trudach dnia codziennego :*

Ania | 2012-10-16
Przeczytana: 16 października 2012

Ta książka z cyklu opowieście o wampirach albo raczej opowiadanie pani Sparks, jako jedyne mnie rozczarowało, banalne, przelukrowana i chyba napisane po to aby coś napisać. Nie polcam, chociaż inne z tego cyklu warto poczytać jako fajny sposób na zredukowanie stresu dnia codziennego.

malinka_12 | 2011-11-03
Przeczytana: 11 października 2011

wspaniała książka bardzo polecam

Magdalena Ratajczak | 2012-01-16

kiedy się ukaże

Caroline | 2013-05-03
Przeczytana: 02 maja 2013

Niestety muszę przyznać, że najgorsza część z całej serii. Ani się przy niej nie uśmiałam, ani nie upłakałam, niekiedy nawet miałam myśli: Boże, jakie to żałosne. Wielkim plusem jest to, że jest bardzo krótka, bo nie wiem czy dłuższą bym przetrzymała i sama fabuła książki.. Poszukiwanie własnej osobowości (choć strasznie krótkie) jest ciekawe. Nawet zmiennokształtni się pojawiają. Niestety popełniłam błąd i przeczytałam tą książkę dopiero po 9 tomie, może gdybym przeczytała ją tak jak powinnam - po 2 tomie, inaczej bym ją odebrała.

juliett | 2013-06-01
Na półkach: E-book, Przeczytane
Przeczytana: 11 maja 2013

Do tej książki podchodziłam trochę jak pies do jeża. Maggie i Don Orlando jakoś niezbyt przypadli mi do gustu po kilku częściach, więc wzięłam się za nią raczej z nudów. Generalnie książka jest bardzo podobna do innych części tylko, że jest krótsza. Dosyć fajna, chociaż arcydzieło to to nie jest.

Daria Gralewska | 2016-09-26
Na półkach: Pararomans, Przeczytane