A Very Vampy Christmas

Okładka książki A Very Vampy Christmas
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Avon Cykl: Miłość na kołku (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłość na kołku (tom 2.5)
Avon
2011-09-06
Data 1. wydania:
2011-09-06
angielski
romans wampiry święta

więcej Więcej

To opowiadanie było tak dziwaczne, że aż śmieszne. I chyba w równym stopniu głupkowate.
Głównego bohatera średnio polubiłam, ale jego rodzina była dosyć zabawna. Szkoda, że było jej tak mało i dopiero pod koniec.
Fabuła trochę przesłodzona.

W końcu mogę przyznać szczerze, że przeczytałam wszystko co dostępne po polsku z tej serii :) Tak dawno nie czytałam nic od Sparks, że aż miło było sobie przypomnieć dlaczego tak ją polubiłam. Ta połówka była zabawna ale wydaje mi się, że trzeba mieć poczucie humoru i zdecydowanie trzeba podejść do niej z lekkim dystansem.
Mnie się podobało :) Polecam!

Fajny "uzupełniacz" ;)
Miłe, proste i przyjemne opowiadanie, które pozwoli wam się zrelaksować po trudach dnia codziennego :*

1963

Do tej książki podchodziłam trochę jak pies do jeża. Maggie i Don Orlando jakoś niezbyt przypadli mi do gustu po kilku częściach, więc wzięłam się za nią raczej z nudów. Generalnie książka jest bardzo podobna do innych części tylko, że jest krótsza. Dosyć fajna, chociaż arcydzieło to to nie jest.

Niestety muszę przyznać, że najgorsza część z całej serii. Ani się przy niej nie uśmiałam, ani nie upłakałam, niekiedy nawet miałam myśli: Boże, jakie to żałosne. Wielkim plusem jest to, że jest bardzo krótka, bo nie wiem czy dłuższą bym przetrzymała i sama fabuła książki.. Poszukiwanie własnej osobowości (choć strasznie krótkie) jest ciekawe. Nawet zmiennokształtni się...

Ta książka z cyklu opowieście o wampirach albo raczej opowiadanie pani Sparks, jako jedyne mnie rozczarowało, banalne, przelukrowana i chyba napisane po to aby coś napisać. Nie polcam, chociaż inne z tego cyklu warto poczytać jako fajny sposób na zredukowanie stresu dnia codziennego.

Super! Polecam fanom autorki :)

wspaniała książka bardzo polecam

• Chcę w prezencie