Miłość i fortuna

Tłumaczenie: Małgorzata Szczecińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Stolen hearts
83-7245-185-0
romans, miłość
Wanda

Dwudziestopięcioletnia Tess Alcott ma za sobą błyskotliwą, niecodzienną karierę. Od lat kradnie biżuterię i dzieła sztuki. Teraz chce się wycofać. Musi tylko przeprowadzić ostatni, największy skok. Jeśli uda jej się zrealizować starannie opracowany plan, zapewni sobie przyszłość do końca życia. Jedyną przeszkodą na drodze do sukcesu jest przystojny prawnik, który podejrzewa Tess i chce postawić ją przed sądem. Los płata jednak obojgu niezwykłego figla...

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: Wydawnictwo

kasik | 2016-05-16
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 16 maja 2016

Bardzo fajnie zawiązana intryga, niezłe dialogi i dość wartka akcja. Czyta się z zainteresowaniem. Dobra na wakacje.

Aga1977 | 2015-05-01
Przeczytana: 01 maja 2015

Szybka akcja w połączeniu z humorem powoduje iż nie możemy się oderwać od książki. Warto przeczytać.

mójświatxd | 2015-06-12
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Akcja rozgrywa się w szybkim tempie. Wszystkie wątki dzieją się w rezydencji Jane. Tess wyrachowana złodziejka i oszustka podaje się jako dawno zaginioną wnuczkę Jane . Od pierwszego wejrzenia z wzajemnością zakochuje się w Luku- prawnik Jane. Ich miłość przetrwała, a Tess okazała się zaginioną wnuczka Elizabeth :) ( szybko i miło się książkę czyta, godna poświęcenia trochę czasu)

Ptaszek1805 | 2016-10-16
Papaveryna | 2016-09-22