Portrety miłości

Wydawnictwo: Amber
When the Laird Returns
opowiadania polskie
ola161

Dwoje ludzi połączonych uczuciem i rozdzielonych rodową nienawiścią w pięknym i dramatycznym romansie jednej z najbardziej lubianych amerykańskich autorek Samotna wyprawa do opuszczonych ruin zamku skończyłaby się dla Isabel niechybną śmiercią, gdyby nie tajemniczy nieznajomy. Isabel nie przeczuwa jednak, że nieoczekiwany zbawca niebawem znowu pojawi się na jej drodze, by ocalić ją przed jej...

Samotna wyprawa do opuszczonych ruin zamku skończyłaby się dla Isabel niechybną śmiercią, gdyby nie tajemniczy nieznajomy. Isabel nie przeczuwa jednak, że nieoczekiwany zbawca niebawem znowu pojawi się na jej drodze, by ocalić ją przed jej smutnym losem i okrucieństwem jej ojca. Dumny mężczyzna rozpala nieznany ogień w sercu dziewczyny. I on czuje ten sam płomień - lecz czy może zaufać córce wroga?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ulka | 2015-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2015

Nie wszystko mi się podobało,ale niektóre sytuacje chciałabym przeżyć naprawdę.

Wiedźma | 2012-11-15
Przeczytana: 14 listopada 2012

Kolejny romans historyczny, nie sądziłam że aż tak spodobają mi się historię o miłości w zupełnie innym świecie, w innych czasach, a jednak. Miłość dawniej była piękniejsza. Jestem niepoprawną romantyczką i książka mnie urzekła:) zachęcam do przeczytania

klopotliwa | 2015-01-21

Niektóre wątki tej historii, bym usunęła. Powodowały, że momentami nie chciało mi się czytać dalej. Ale oceniając całość, była to książka interesująca i miła w odbiorze, mimo wszystko.

Asik92 | 2013-01-01
Przeczytana: 26 lutego 2012

Myślałam, że będzie to kolejna część o Alecu i Leitis McRae, ale nawet lepiej, że jest to historia ich najstarszego syna. Rzadko miałam okazję poczytać o czyichś późniejszych losach, szczególnie jeśli chodzi o dzieci.

Akcja nie najgorsza. Alisdair i Isabel wydali się sympatycznymi bohaterami.

Książka miała w sobie kilka momentów, które mogłabym czytać w nieskończoność :)

Katarzyna | 2014-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2014

Nic nadzwyczajnego, lekkie i przyjemne.

Sakarya | 2015-06-07
Przeczytana: 06 czerwca 2015

Ciekawa historia, ale nie podobał mi się styl pisarki.

Malwa | 2016-11-22
Lilianna | 2016-05-30