Anastazja tom 7. - Energia życia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dzwoniące Cedry Rosj". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo WiS
978-83-925031-0-1
biografia,
filozofia i etyka
hunter

Kolejny, już siódmy tom serii o Anastazji "Dzwoniące Cedry" - Władimira Megre.

"Istnieje w człowieku jedna energia, dana tylko jemu. Nazywa się ona energią myśli.
I jeśli człowiek zrozumie, co posiada, nauczy się z niej w pełni korzystać - wtedy zostanie władcą Wszechświata."

Roman Fronczyński | 2015-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2015

Każda część Anastaji nie przestaje mnie zaskakiwać. Coraz więcej pięknych historii, przekazów, opisów, które dają nam szansę zrozumieć to jak nasz piękny świat został zniekształcony. Autor za pośrednictwem Anastazji i jej dziadka daje pełny obraz systemu kontroli ludzi, (to jak i przez kogo został stworzony i jak działa), ale również ukazuje piękno prawdziwego życia przed zmanipulowaniem, do którego zaczynamy wracać!!

Ire33 | 2016-11-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 13 listopada 2016

Niesamowicie podobają mi się opisywane idee rodowych osad i tego jak one zmieniają ludzi. Dlatego uważam że ta książka jak i inne części z tej serii są bardzo wartościowe i potrafią pozytywnie wpływać na życie ludzi tak jak wpłynęły na moje.

Magdalena | 2016-07-14
Przeczytana: 25 lipca 2016