Autobiografia Jogina

978-83-7229-227-8
Anna Łobocka-Oleksowicz
joga duchowość filozofia samopoznanie

🌟✨ Odkryj pasjonujący świat duchowego poszukiwania w "Autobiografii Jogina"! ✨📚

Paramahansa Yogananda, niezapomniany lider duchowy XX wieku, otwiera przed nami drzwi do tajemniczych światów wschodnich mędrców. 🌍🙏 Jego książka znalazła się na liście stu najwartościowszych dzieł duchowych stulecia i zdobyła uznanie na całym świecie jako klasyczne dzieło literatury religijnej, przetłumaczone na 18 języków. 📖🌏

To niezwykła opowieść o spotkaniach z wielkimi duchowymi mistrzami Indii, które stały się dla Joginanda źródłem wiedzy i inspiracji. 🔍🧠 Z naukową precyzją wyjaśnia on subtelne, ale ściśle określone prawa, dzięki którym joginowie osiągają niesamowite cuda i panowanie nad ciałem i umysłem. 🌠💫

"Autobiografia Jogina" to przewodnik dla tych, którzy pragną odnaleźć prawdę, ukazujący jedność wielkich religii Wschodu i Zachodu. 🌌💖 Ta unikalna książka jest zarówno drogą, jak i drogowskazem dla tych, którzy poszukują głębszego sensu życia.

Przemierzając jej strony, odkryjesz inspirujące postacie i ciepły humor samego autora. 🌿🌈 Każde czytanie tej mądrości zaważy na Twoim życiu, dlatego warto się z nią zaznajomić wielokrotnie. Z całą pewnością będziesz do niej wracać, odkrywając nowe tajemnice każdym czytaniem. 💡📚

"Autobiografia Jogina" staje się dla nas przewodnikiem w walce z wewnętrznymi demonami, przywracając spokój i harmonię w duszy. 🛡️🙌 Zaopatrz się w tę wyjątkową książkę, która odmieni Twoje życie i pomoże w rozwijaniu się duchowo. 💪🌌

Przyjmij wyzwanie podróży przez mądrość Joginanda, a znajdziesz w sobie siłę do osiągnięcia prawdziwego oświecenia. ✨🚀

#AutobiografiaJogina #ParamahansaYogananda #DuchoweOświecenie #WewnętrznePoszukiwania #FilozofiaJogi #MądrośćWschodu #DuchowyRozwój #PrzewodnikDuchowy #JogaNaZachodzie #KsiążkaKlasyczna #LiteraturaReligijna #OdkrywanieTajemnic #InspirująceMyśli #ŚwiatReligii #WartościowaLektura #PodróżDoŚwiadomości #RozwijajSięDuchowo #OdkrywanieSiebie #NaukaJogi #CudaDucha #PanowanieNadUmysłem #SpokójWewnętrzny #ZjednoczenieReligii #MądrośćKsiążki #NiezwykłaOpowieść #InspirującaKsiążka #WielkaDuchowość #OświecenieWewnętrzne #KsiążkaWartaPolecenia

🌟✨ Odkryj pasjonujący świat duchowego poszukiwania w "Autobiografii Jogina"! ✨📚

Jest to książka, z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Jest i drogą i drogowskazem dla osób poszukujących. Myślę, że aby w pełni zrozumieć jej treść i przesłanie, trzeba ja przeczytać kilka razy. Ja na pewno do niej wrócę.

"Człowiek nie jest w stanie pojąć wiecznej prawdy, dopóki nie uwolni się od pretensji. Ludzki umysł, zanieczyszczony szlamem wieków, roi się od niezliczonych, odrażających ułud świata. Walki na polach bitewnych zupełnie tracą znaczenie w obliczu boju, w którym człowiek po raz pierwszy stawia czoło swym wewnętrznym wrogom! Nie są to zwykli fizyczni przeciwnicy, jakich można pokonać potężną siłą. Wszechobecni, nieustępliwi, ścigający człowieka nawet we śnie, uzbrojeni w trujący oręż, owi żołnierze ciemnych żądz wciąż starają się nas zgładzić.
Bezmyślny jest człowiek, który grzebie swe ideały, poddając się powszechnemu losowi.
Czyż nie wydaje się on bezsilny, drętwy i żałosny?".

Autor: Paramahamsa Jogananda, Autobiografia Jogina, str. 56

Ksiazka jedyna w swoim rodzaju. Kazdy zainteresowany medytacja, jogą i kultura wschodu powinien ja przeczytać.

Rewelacyjna książka!!
Obowiązkowa lektura każdego człowika, aby poszerzył swoją swiadomosć!:)

Piękna autobiografia, niesamowite i niepowtarzalne historie..
Metafizyka, życie w Indiach, wędrówki dusz.. . przeznaczenie :)

Te zagadanienia znajdiesz w tej wspanialej lekturze.
Jestem wdzięczna, że moglam na nią trafić!
Nie ma przypadkow!

Polecam z calego serca :)

Rewelacyjna książka!!
Obowiązkowa lektura każdego człowika, aby poszerzył swoją swiadomosć!:)

Piękna autobiografia, niesamowite i niepowtarzalne historie..
Metafizyka, życie w Indiach, wędrówki dusz.. . przeznaczenie :)

Te zagadanienia znajdiesz w tej wspanialej lekturze.
Jestem wdzięczna, że moglam na nią trafić!
Nie ma przypadkow!

Polecam z calego serca :)

Biblia?
Nie wiem ale z całą pewnością Święta księga każdego, kto dba o swój rozwój osobisty.
Książka nie jest łatwa jeśli nie obcujemy systematycznie z kulturą Wschodu. Trzeba przyzwyczaić się do języka, który jest domeną kultury Wschodniej.
Podczas czytania doświadczamy naprawdę wielu pozytywnych emocji, czasem takich o których zapomnieliśmy, że istnieją.

Dziękuję za książkę, którą polecił mi mój mąż (okazało się później, że sama Agnieszka Maciąg przytacza ją w swych książkach ).

Naprawdę warto.
Polecam z całego serca.

Więcej na:

Biblia?

Dziękuję za...

Książka ta została okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych książek duchowych współczesnych czasów. Zebrała mnóstwo pochlebnych recenzji, a Steve Jobs czytał ją regularnie raz w roku.
To opowieść o hinduskich świętych, czyli joginach, i o tym jak dążą do oświecenia i do Boga.
Lektura dla poszukujących, nie tylko głębszego sensu jogi, skłania do refleksji.

"Celem nauki jogi jest uspokojenie umysłu, tak aby bez zniekształcenia docierały doń nieomylne wskazówki wewnętrznego głosu."

Duchowość, Mistycyzm i niesamowite historie przeplatają się tu z religią  i kulturą Indii....

Nie wiem co autor miał na celu pisząc tę książkę. Jeśli miał na celu, przekonać ludzi, że Boska Matka i inni święci potrafią być w kilku miejscach na raz przemieszczać się z szybkością światła i wiele innych cudów to raczej jakaś paranoja i nieporozumienie. Jeżeli przyjmiemy, że odbiorcami książki mają być zagubione jednostki w świecie i nie potrafiące samodzielnie myśleć to jestem ciekawy jak bardzo ludzie wierzą w to co autor pisze i czy skutecznie potrafi przekonać ludzi do tego co pisze. Zawarta w tej książce socjotechnika jest moim zdaniem niskich lotów dlatego tak nisko ją oceniłem. Jednak ciekawy jestem ile osób jest w stanie wierzyć w to co autor pisze i jaką skuteczność ma książka w różnych rejonach świata. Sam Steve Jobs ją czytał, zastanawiam się w jakim celu on ją czytał? Czy po to by uczyć się z niej zakrzywiać rzeczywistość? Jeśli tak, to przecież nie trafia ona raczej do ludzi na wyższych szczeblach...

W pełni satysfakcjonująca lektura. Pogodna i otwierające nowe spojrzenie na świat. Po lekturze naszła mnie smutna refleksja, jak w naszej kulturze spłycany jest hinduizm. Przed przeczytaniem tej książki nie zdawałam sobie sprawy, jak głęboka i piękna jest ta religia, i jak wiele wspólnego można w niej znaleźć z chrześcijaństwem. Więcej powinno być takich pozycji, pokazujących ile wspólnego mają w sobie religie i kultury świata. Jeśli masz otwarty umysł, szczerze polecam lekturę!

Doskonała książka dla każdego kto zaczyna swoją "przygodę" z jogą, ale nie tylko... To również historia życia niesamowitego człowieka, który poświęcił swoje życie jodze i nauczaniu jej na zachodzie. Jogananda opowiada swoją historię od momentu prawie narodzin, poprzez spotkanie ze swoim guru, spotkania z innymi wybitnymi joginami oraz podróżą do Stanów i założenie tam szkół jogi. Polecam wszystkim.

• Biografie
  • Duchowość