Joga dla każdego. Praktyka. Specjalne programy ćwiczeń. Techniki oddechowe

Okładka książki Joga dla każdego. Praktyka. Specjalne programy ćwiczeń. Techniki oddechowe Kareen Zebroff
Kareen Zebroff Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Oficyna Wydawnicza ABA
2001-01-01
1994-01-01
8391520358

Przejrzysta i genialna w swojej prostocie konstrukcja książki. Wszystkie asany wyjaśnione następująco: na co działa, wykonanie w punktach, porady specjalisty, czasem odmiany – jeśli występują, do tego fotografia lub kilka. Prosta w obsłudze i konkretna książka.

Zwięzła, sprecyzowana, najbardziej wartościowa wiedza, bez lania wody na temat jogi. Wyjaśnia historię pojęcia i pokazuje najważniejsze pozycje. Duże zdjęcia, nie tandetne szkice, naprawdę przydatna, żeby rozpocząć przygodę z jogą.

Świetna książka dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą. Na pewno nie zastąpi zajęć z instruktorem, ale jest bardzo fajnym uzupełnieniem praktyki.

Niezwykle wartościowa książka pod względem programów ćwiczeń: rozpiska zarówno jeśli chodzi o partie ciała, jak i dolegliwości, na które niezbędne jest remedium w postaci odpowiednich ćwiczeń. Dodatkowo świetnie opisane.

• Zdrowie
  • Wicca,Ezoteryka,Buddyzm