Kuracja życia metodą dr Clark

Wydawnictwo: Mayapur
zdrowie, medycyna

Metoda dr Clark opiera się na kuracji ziołowej oczyszczającej organizm, a także wspomagającym ją leczniczym działaniu prądu o bardzo małej wartości, który wytwarzany jest przez niewielki, kieszonkowy generator. Autorka, biolog i fizjolog, opracowała technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała.

| 2013-11-02

Szkoda, że sobie samej nie pomogła tą metodą, to raz, a dwa, w książce znajdziemy naprawdę sporo bzdur.

vichta | 2015-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2015

Bardzo dużo o źródłach zarażeń pasożytami. Warto wiedzieć w jaki sposób dostają się do naszego organizmu i jakie szkody wyrządzają. Jednak trzeba pamiętać, że całkowite pozbycie się ich jest niemożliwe, więc nie popadajmy w paranoję.

Ksieciu | 2016-09-25
WiolkaS | 2016-04-03