Anastazja. Przestrzeń miłości

Cykl: Dzwoniące Cedry Rosji (tom 3)
Wydawnictwo: WiS
filozofia i etyka

Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje sposobu życia rozmaitych społeczeństw na kuli ziemskiej doprowadziły do tego, że pięć tomów tej książki wykupiło ponad pięć milionów czytelników w Rosji. Również wielką popularność zyskała książka w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu

źródło opisu: http://anastazja.com.pl

źródło okładki: http://anastazja.com.pl

Aisling | 2019-04-04
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 04 kwietnia 2019

„Przestrzenie miłości”, o których ona mówi wydają mi się być zjawiskami, które nauka nazywa ‘polami morficznymi’, a liczba pojedyncza znaczy według mnie marzenie o tym, by one rozprzestrzeniły się na całą Ziemię.
Ważnym tematem wydaje mi się ciekawość, ale ta niezdrowa – by każdy z nas się zastanowił czy warto dokonać gwałtu na jej obiekcie tylko po to, by ją zaspokoić. Podobnie w przypadku ingerowania w rozwój dziecka (czy ono tego tak naprawdę potrzebuje, a może tylko my).
Pewnie Anastazja by pragnęła sprawić by każdy umiał w sobie znaleźć odpowiedź. Nawet jeśli chcę to odczuwam w sobie wiele niezidentyfikowanych barier. Pomimo stosunkowej otwartości nadal przepływ pozostaje we mnie albo przyblokowany, albo zablokowany. Nadal nie mam pojęcia co mogę zrobić, a odpuścić nie zamierzam, bo jakby się nie da, gdy już zaczęłam. Pozostanę cierpliwa, choć miewam momenty frustracji, poczucia bezsilności. Co musi się stać by moje ludzkie „ja” przestało być odgrodzona od Prawdy?! Może za...

BrazyCrain | 2015-03-28
Przeczytana: 26 marca 2015

Cytując słowa bardzo bliskiej mi osoby, która poleciła tę sagę: "Jeżeli masz swoją listę książek do przeczytania, to odłóż zamiar ich przeczytania na później i wrzuć wszystkie części Anastazji na pierwsze miejsce". Z każdą kolejną częścią, kartką i słowem - coraz bardziej potwierdzam te słowa. Każdemu polecam odłożyć swoją listę książek na bok na koszt tej sagi. Dzięki Anastazji, życie staje się prawdziwsze i piękniejsze :)

Roman | 2015-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2015

Trzecia część o niezwykłej pustelniczce z rosyjskiej tajgi. Jak poprzednie części przeczytałem w 2 dni. Bardzo prosto napisana i wciągająca książka. Proste i piękne słowa Anastazji na temat życia od najmłodszych lat, które pozwalają się zastanowić nad sobą. Co się wtedy okazuje? To, że jej słowa mają sens, że większość wartości, w które wierzymy jest nam przypisana od kogoś, a przecież każdy ma swoje życie i kreuje swoje wartości i nikt niczego nie może nam narzucić!

Magdalena | 2017-11-13
Przeczytana: 12 listopada 2017

Książka konsekwnetnie utrzymuje światopogląd i styl poprzednich w nimniejszym tomie głównie rozszerzając informację o wychowywaniu i edukacji dzieci. Bardzo cenne spojrzenie. Jednocześnie wyjaśnia dlaczego działają metody z którymi zetknęłam się wcześniej np. w metoda prof. Hejného w uczeniu matematyki, odkrwanie śladu A. Sterna i inne. Wszystkie mają współny motyw - zapewnienie dzieciom przyjaznego i wolnego środowiska i odkrywanie samemu. Dzięki Dzwoniącym Cedrom Rosji lepiej zrozumiałam dlaczego te metody działają i są tak dobre. Odrazu sięgnęłam po tom 4.

Alcaria | 2017-09-25
Przeczytana: sierpień 2017

W tej części cyklu "Dzwoniące Cedry Rosji" Anastazja zbliża nas do sedna naszego istnienia, przeznaczenia, powołania i historii. Niezwykle cenne informacje podane w najdoskonalszy sposób - wyłożone językiem uczuć. Pozwala odzyskać informacje dotyczące istoty otaczającego nas świata i nas samych. Rozpala serca.

Doskonała odpowiedź na pytanie, jak stworzyć trwały związek. Choć nie tylko na to pytanie odpowiada ta książka.

marlen862 | 2013-12-22

Tą książkę polecam każdemu kto pragnie otworzyć się na energię miłości.

Alina Nowicka | 2015-04-15
Przeczytana: 2011 rok

Są książki, których nie trzeba reklamować :)

Ire33 | 2016-10-09
Przeczytana: 09 października 2016

Trzecia część sagi o kobiecie z rosyjskiej tajgi która bardzo prosty sposób przedstawia drogę którą powinna podążać ludzkość. Jest to prawie całkowicie sprzeczne ze światem w którym żyjemy, ale myślę że po przeczytaniu tych książek w głębi duszy każdy poczuje że to jest to czego nam właśnie brakuje.

pf1284 | 2019-02-06