Anatomia duszy

Wydawnictwo: Medium
zdrowie, medycyna

Nowe poprawione wydanie bestsellera Anatomia duszy jest nowym spojrzeniem na człowieka jako na jedność ciała, umysłu i duszy. Wskazuje, jak możemy świadomie decydować o naszym zdrowiu, a także sami rozpoznawać chorobę i skutecznie ją pokonywać. Autorka prowadzi nas przez siedem poziomów zdobywania siły wewnętrznej, odwołując się do hinduskiego systemu siedmiu czakr, do siedmiu sakramentów chrześcijańskich i siedmiu kabalistycznych sefir.

Rosamunde | 2016-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2016

Bardzo dobra książka dla początkujących w temacie czakr, pola energetycznego człowieka. Czuję lekki niedosyt wiedzy na ten temat, ale autorka daje cynk w książce, gdzie dalej szukać. Warto przeczytać.

PannaIzabela | 2012-08-12

Głębsza refleksja nad treścią trwała może jakąś godzinę po skończeniu książki a potem uleciało. Chyba nie działają na mnie te opowieści o sile duszy itp.
Jednak ciekawa, nie oceniam źle.

Hanna55 | 2016-09-09
Sicurano_Gulleborga | 2016-09-02