Zgłosuj na książki roku 2017

Anastazja. Rytuały miłości

Cykl: Dzwoniące Cedry Rosji (tom 8.2)
Wydawnictwo: WiS
Anastazja, Megre, cedry
Luna

Rytuały Miłości - czyli Nowa Cywilzacja cz. 2 to najnowszym już 9 tom z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" Wladimira Megre Przypuszczam, że aby przywrócić funkcjonujące niegdyś, a utracone tradycje i obrzędy, będące w stanie zachować miłość w rodzinach, trzeba wpierw uzyskać pełniejszą informację o życiu naszych najdawniejszych przodków. W tym celu nalezy zagłębić się w przeszłość historyczną, aż do czasów wspólnoty rodowej, kiedy mężczyzna i kobieta, pokochawszy się wzajemnie, tworzyli ze swych dzieci, wnuków i prawnuków zgodną wspólnotę rodową. Obecnie mężczyzna i kobieta nie są w stanie utrzymać razem nawet najbliższych krewnych - swoich dzieci. Ledwie podrosną - starają się opuścić swoich rodziców. Nie uważacie, że najwyższa pora to zmienić ?! Jak zwykle możemy liczyć na niezwykłą mądrość Anastazji, która już podpowiedziała nam tak wiele - jak możemy pchnąć nasze obecne życie na lepsze tory, by żyć w pełnym zdrowiu i miłości, w zgodzie z naturą i calym wszechświatem; - jak budować nasze domy, by były zdrowe dla nas; - jak hodować rośliny, by zapewnić sobie najdoskonalsze pożywienie. W najnowszym tomie z cyklu "Dzwoniące cedry Rosji" Anastazja podpowiada, jak pielęgnować Miłość - ten cud, który wydarza się pomiędzy ludzkimi sercami, by trwała wiecznie i była spoiwem łączącym rodziny. Miłość to istota kosmiczna! Na jej energii zbudowany jest cały wszechświat. Bo Bóg stworzył wszechświat z czystej i bezwarunkowej Miłości.

źródło opisu: http://anastazja.com.pl

źródło okładki: http://anastazja.com.pl/

Roman | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

W tej części autor ukazuje jak przez lata boskie osady rodowe były wyniszczane, a następnie zapomniane.
Jednak w każdym z nas odradza się duch praprzodków, i jak stwierdza Anastazja, być może było konieczne oddalenie się od Boga, by zobaczyć jak ogromny błąd w życiu popełniliśmy.
Ponadto autor wciągnie nas w barwne opowieści Lubomiły i Radomira przedstawiając kilka rytuałów zaślubin, a także pokaże jak wielka może być miłość do drugiej osoby, czyli taki dar, który dosłownie może góry przenosić.

Alcaria | 2017-09-25
Przeczytana: 23 września 2017

Najpiękniejsza moim zdaniem część cyklu "Dzwoniące Cedry Rosji", opowiadająca o sednie naszego życia, tak bardzo dziś zapomnianym - o prawdziwej, dojrzałej Miłości. Odkrywa przed nami filozofię miłosną naszych Przodków, ukazuje obrzędowość nasyconą głębokim sensem, przekazuje recepty na zbudowanie i zachowanie szczęśliwego związku. Rzuca też kolejne promienie Światła na kwestie poczęcia, narodzin i wychowania dzieci. Moje serce weszło z nią w wielki rezonans i po dziś dzień wibruje w wielkim wzruszeniu, przejęte marzeniem o doskonałym życiu.

Alina Nowicka | 2015-04-15
Przeczytana: 2011 rok

Jak pięknie kochać, wiemy tylko My Słowianie :) <3

Ire33 | 2016-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2016

Ta część świetnie obrazuje jak potężną siłą jest miłość, pokazuje że jest ona ponadczasowa i może przetrwać tysiące lat. Na przykładzie Lubomiły i Radomira możemy także dowiedzieć się o tradycjach zaślubin za czasów naszych przodków.

monika_patrycja | 2018-02-16
Kreestal | 2018-01-06