Anastazja. Energia życia

Okładka książki Anastazja. Energia życia
Władimir Megre Wydawnictwo: WiS Cykl: Dzwoniące Cedry Rosji (tom 7) filozofia, etyka
filozofia, etyka
Dzwoniące Cedry Rosji (tom 7)
WiS
2007-01-01
2007-01-01
Anna Kreuschner, Leon Chłabicz
biografia

więcej Więcej

Kiedy nasza uwaga jest przekierowana na inne rzeczy niż Źródło, można tu i ówdzie powtykać ziarna kłamstwa. Od kamyczka lawina, która zostanie zignorowana, bo uwaga już nie podąża za samoświadomością, tylko stara się podążać za tym co się nadal tworzy, ale jego dzieło jest szkodliwe, bo mając na celu panowanie skupia się tylko na tworzeniu niszy, nie środowiska, nie patrzy...

Wydawałoby się, że przy każdej dajszej cześci trudniej jest wymyślić treść, która pasowałbym do poprzednich i była nowa: w tej książce się to udało. Znowu byłam zaskoczona nowymi elementami (pozycja pradziatka Anastazjii, ćwiczenia w teleportacji) jak i mogłam zobaczyć na konkretnych przykładach różne soposoby realizaji osad. Na pewno sięgnę po kolejny tom.

Ekscytująca podróż do tajników naszej potęgi - to już nawet nie opis, to jak praktyczny przewodnik ku uwolnieniu i powrocie do godności Boskich Dzieciąt. Powstań z kolan, raso ludzka! Wróć do Natury, wróć do Źródła!

Niesamowicie podobają mi się opisywane idee rodowych osad i tego jak one zmieniają ludzi. Dlatego uważam że ta książka jak i inne części z tej serii są bardzo wartościowe i potrafią pozytywnie wpływać na życie ludzi tak jak wpłynęły na moje.

Każda część Anastaji nie przestaje mnie zaskakiwać. Coraz więcej pięknych historii, przekazów, opisów, które dają nam szansę zrozumieć to jak nasz piękny świat został zniekształcony. Autor za pośrednictwem Anastazji i jej dziadka daje pełny obraz systemu kontroli ludzi, (to jak i przez kogo został stworzony i jak działa), ale również ukazuje piękno prawdziwego życia przed...

• Anastazja
  • Słowianie