Pasja kobiet

Wydawnictwo: Amber
Passion des femmes
powieść,
hunter

Opustoszałą plażą brnie ciężko ranny mężczyzna. Pada na piasek. Czekając na śmierć lub wybawienie myśli o kobietach, które przeszły przez jego życie. Kim jest? Oto zagadka tej książki - oryginalnej mozaiki, pochłaniającej układanki. Z przepojonych gniewem i żalem opowieści ośmiu kobiet wyłania się kilka różnych postaci: potwór i niesłusznie oskarżony, zaszczuty nieszczęśnik i czuły kochanek, Krzysztof i Fryderyk, ale zawsze mężczyzna budzący namiętność, tak silną, by kazała zabijać.

mięta | 2011-01-04
Przeczytana: 21 grudnia 2009

Pewien mężczyzna wspomina osiem kobiet. Każda z nich to inna osobowość, inna uroda . Według nich i dla nich mężczyzna nigdy nie był taki sam.

Sisi199 | 2016-03-31
Monika | 2014-06-10