Kokainowa miłość

Wydawnictwo: ALFA-ZET

Kokainowa miłość to trzecia sensacyjna powieść Roberta Gonga.Autor ukazuje toksyczne uczucie sławnego amerykańskiego pisarza.Tłem tej miłości do pięknej córki szefa potężnego kartelu narkotykowego staje się bardzo wpływowa rodzina z Kalifornii, działająca w przemyśle farmaceutycznym. Gra toczy się o przejęcie produkcji rewelacyjnego środka hamującego proces starzenia się organizmu ludzkiego o 20 lat. Mimowolnym uczestnikiem tej finezyjnej "partii szachów" staje się pisarz Jerry Jones. Bezwzględni mafiosi wkraczają w jego dotąd spokojne i ustabilizowane życie. Ze względu na epokowe znaczenie dla świata eliksiru młodości do akcji wkracza nawet prezydent Stanów Zjednoczonych. Zaskakujące rozwiązania prowadzonych przez autora wątków sprawiają, iż powieść Roberta Gonga czyta się z narastającym napięciem. Czy spotkana po latach przez pisarza wielka miłość okaże się fatalnym zauroczeniem, czy też antidotum na zło tego świata...?

źródło opisu: Wydawnictwo ALFA-ZET 7

źródło okładki: zdjęcie autorskie

brokka | 2014-03-31

Ale szwindel z tymi opiniami. Jakoś zdecydowana większość "użytkowników" wypowiadających się nie posiada w swojej biblioteczce żadnej innej książki, ani nie wykazuje żadnej innej aktywności...
Czyżby książka była tak wspaniała, że zauroczeni czytelnicy specjalnie zakładają konta aby wyrazić swoją wdzięczność dla autora za niewątpliwie wielkie emocje podczas lektury? Wątpię.
Ja oczywiście książki nie przeczytałem, a po tak jawnym oszustwie na pewno nie sięgnę po nią, ani żadną inną tego autora.
Wstydź się pan, Panie Robercie. Gongu?

ania | 2013-11-16
Przeczytana: 15 listopada 2013

Świeża, pachnąca i jeszcze ciepła, dopiero co wyszła z drukarni! Mega sensacja polskiego autora. To już trzecie dzieło tego pisarza, czytałam ją z zapartym tchem,a zwroty akcji takie, że dopóki nie przeczytasz do końca, za nic nie przewidzisz, jak się zakończy!

Marius | 2013-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2013

Czyta się świetnie. Wciąga. Trzyma w napięciu. Spolot wydarzeń zaskakuje do ostatnich stron. Zakończenie nieprzewidywalne. "Kino" akcji na trzystu pięćdziesięciu stronach. Ciekawe kto pierwszy pokusi sie o przeniesienie na ekran - nasi czy jak zwykle Amerykanie.

Magda | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Trzecia książka Roberta Gonga , sięgnęłam po nią z wielkim zainteresowaniem i nie rozczarowałam się. Polecam ją każdemu - czyta się szybko, trzyma w napięciu,pobudza wyobraźnię.Prawdziwy bestseller.

roomma | 2015-09-22

Bardzo wciągająca książka. Czyta się ją jednym tchem a splot wydarzeń trzyma w napięciu do końca. Takie książki to ja mogę czytac bez końca :) Myślałam, że się rozczaruję a tu zaskoczenie w drugą stronę.

Lena | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Trzymająca w napięciu - zaskakująca- trzecia już powieść Roberta Gonga.
Czytając ją brałam czynny udział w akcji rozgrywającej się na kartach powieści. Gorąco polecam i czekam na kolejne powieści autora.
Według mnie książka powinna zostać przetłumaczona na inne języki i cieszyć się ogromna popularnością i zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie.

| 2015-06-21

Wyjątkowa nuda z kategorii "zabili go i uciekł". Ilość przelanej krwi wystarczyłaby na conajmniej kilka operacji przeszczepu serca razem z głową. Autor nie jest w stanie nakreślić sensownej akcji; kolejne rozdziały napisane bez pomysłu, ładu i składu.

Magatka | 2013-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2013

Dobry, ciekawy kryminał z nieszablonowymi rozwiązaniami i wątkami. Czyta się bardzo dobrze.

willa | 2015-12-28

To pierwsza książka tego autora, którą miałam okazję przeczytać. Powiem szczerze, że czytało się świetnie. Szybka wartka akcja, za każdym razem mnie zaskakiwała, trup ścielił się gęsto. Świetny materiał na film sensacyjny.

gela | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Powieść pełna sensacyjnych akcji i gangsterskich rozrachunków. Idealna na długie zimowe wieczory, tym bardziej, że rozgrywa się w zalanej słońcem Kalifornii i Meksyku. Kartka po kartce wciąga i intryguje. Z rosnącym zaciekawieniem śledzimy losy bohaterów uwikłanych w szaleństwo miłości i zabijania. Wybuchowa mieszanka.