Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy

Why men marry bitches
zołza, mężczyźni, ślub
poradniki
Ag2S

Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to poradnik śmiały i zabawny. Sherry Argov wyjaśnia kobietom, jak z przygodnego związku stworzyć głęboki i trwały. Bez cackania się, ze szczerością i zadziornością wyjaśnia, dlaczego bycie miłą do bólu niekoniecznie sprawi, że facet będzie bardziej oddany. Albowiem kobietą, jakiej on pragnie, jest zołza. Autorka przytacza autentyczne rozmowy z mężczyznami,...

Autorka przytacza autentyczne rozmowy z mężczyznami, którzy bez cienia skrępowania udzielają drobiazgowych odpowiedzi na takie oto pytania:
•W jaki sposób mężczyźni manipulują związkiem, chcąc go utrzymać na niezobowiązującej stopie?
•Czy mężczyźni świadomie sterują emocjami kobiet?
•Jak ona może go przekonać, że zaangażowanie w związek było jego pomysłem?
•W jaki sposób kobieta może sprowokować oświadczyny, nie mówiąc słowa o małżeństwie?
Bez względu na to, czy jesteś singielką, mężatką, świeżo po rozstaniu, czy po prostu masz dość rodzinki, która radzi ci złowić męża, "bo czas leci", Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to nieodzowny poradnik, który pokaże ci, jak tryskać pewnością siebie, zdobyć jego serce i otrzymać miłość oraz szacunek, na jakie zasługujesz.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Opinie czytelników (2020)
Giovanna | 2018-09-26
Przeczytana: 26 września 2018

1/10 - książkę dostałam i chyba tylko dlatego po nią sięgnęłam.. Styl pisania kompletnie do mnie nie przemawia. Nie mówiąc o samej treści i to co próbuje autorka przekazać.
Przede wszystkim nie podejmujemy decyzji o byciu z kim przez całe życie na pierwszej randce.. Poza tym mamy kilka etapów miłości i tego nie zmienimy na siłę. Pierwszy to zauroczenie.. o czym autorka kompletnie zapomniała wspomnieć. Nie wspomniała również o najważniejszym, że szczęście da nam ktoś przy kim możemy być sobą.
Zwroty "facet połyka haczyk", "mieć kobietę/mężczyznę w garści" i wiele innych po prostu przerażają.
Kompletnie nie mój klimat.

Mako | 2015-01-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kobieco
Przeczytana: 20 stycznia 2015

Książkę nabyłam kilka lat temu w ramach zbierania materiałów do pisania pracy o manipulacji i wywieraniu wpływu. Zajrzałam do niej z ciekawości podczas akcji "czyszczenie półek". Wychodzi na to, że jestem zołzą i to chyba podniesioną do kwadratu, bo autorka niczym mnie tu nie zaskoczyła, ale może to kwestia wieku i za stara [czytaj: zbyt doświadczona ;)] jestem na takie poradniki. "Grzecznym dziewczynkom" książka może się przydać, bo w sumie pokazuje jak nie dać się wykorzystać i zachować niezależność nawet będąc w związku. Tylko że to takie amerykańsko-infantylne.

Ag2S | 2010-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2010

"Mężczyzna to łowca. Ma cię ścigać tak długo... aż go złapiesz."

Tak jak poprzednia książka tej autorki - całkiem niezła. Każda kobieta powinna ją przeczytać, wcielić zasady w życie lub przynajmniej mieć ogólne pojęcie na ten temat.
Polecam wszystkim paniom:)

Darek DTSG | 2013-11-30

Banalny poradnik ...ale niektórym trzeba napisać to co się i tak już powszechnie wie, żyjąc na tym świecie kilka ładnych lat.
Napisana dość zabawnie i za to pięć gwiazdek

Roksana Lewandowska | 2016-05-17
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 17 maja 2016

Dużo porad, jak to poradnik. Pytałam się paru mężczyzn o przytoczone rady, czy rzeczywiście się z niektórymi zgadzają i w większości się zgadzali.

sigma122 | 2016-08-29
Przeczytana: 13 kwietnia 2010

Bardzo fajny poradnik, w dobitny sposób pokazujący, co mężczyźni myślą na temat relacji damsko- męskich i związków. Dlaczego związki niektórych kobiet trwają latami, a niektóre latami czekają na oświadczyny. Polecam każdej kobiecie - bardzo pouczająca lektura, przy tym napisana przystępnym i lekkim stylem.

Grafitowa_ | 2013-04-21
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam, Posiadam, 2013

„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to poradnik, który pomaga zrozumieć, dlaczego niektóre związki się nie rozwijają oraz zmienia sposób myślenia kobiety o płci męskiej. Autorka pragnie zmienić nasze nastawienie, abyśmy miały własną tożsamość i czuły się pewnie w naszym ciele. Książka ta daje nam do zrozumienia, że nie można pokazywać facetom, jak bardzo nam zależy, ponieważ odnosi to odwrotny skutek. Będąc w związku należy mieć także swoje życie oraz cele.

Autorką jest Sherry Argov, która wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” oraz „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” zostały wydane w ponad 30 językach na wszystkich kontynentach. Publikowano je w znanych magazynach, takich jak: „Cosmopolitan”, „Glamour” i „Elle”.

W książce znajduje się 75 zasad działania w związku. Oto najciekawsze:
1.W romansie nie ma nic bardziej pociągającego dla mężczyzny niż kobieta pełna godności i dumy z tego, kim jest.
2.Kiedy kobieta stara...

bractworozy | 2014-09-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-booki
Przeczytana: 04 września 2014

z zasady nie czytam poradników, jednak zasady są po to żeby je łamać...
czytając ten zestaw porad, zasad i cennych rad uśmiałam się niesamowicie nad niektórymi stwierdzeniami autorki, widać że ma ona dystans do samej siebie i całego damskiego świata
miłe na chłodniejszy wieczór z herbatką w kubku ;]

Assapan | 2011-06-06
Przeczytana: 05 czerwca 2011

Proszę państwa! Mężczyźni wcale nie są aż tacy skomplikowani jak się by mogło wydawać. Okazuje się, że to są osoby proste i "prawie" tak samo rozumują jak my. Tego samego pragną i niestety nie lubią jak im panienki nadskakują!

Wobec tego, drogie panie, czas wskakiwania mężczyzną do łóżka na zawołanie już dawno minął! :D

Wspaniale się ją czytało. Nie jak poradnik a jak zwierzenia... Naprawdę super!

LibraryGirl | 2018-03-12
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 marca 2018

Ta książka momentami wydawała się sensowna. W mojej opinii jednak cała jej idea padła w ostatnim rozdziale, który uczy kobiety, w jaki sposób mają wymóc na mężczyźnie oświadczyny. Wydawało mi się, że to jakiś żart, więc czekałam aż w końcu padnie: "Jeśli wzięłaś to na serio, to znaczy że niczego się z tej książki nie nauczyłaś!". Nie padło.

zobacz kolejne z 2010