Kup teraz - 14 ofert w cenie od 20.82 zł do 27.97 zł

poradniki
2010-09-22
Urszula Szczepańska
zołza mężczyźni ślub

Fajna, lekka, zabawna i można się dowiedzieć czegoś ciekawego co może przydać się w życiu. Mimo to trzeba spojrzeć na tę pozycję z humorem i przymrużeniem oka.

Książka lekka miła i przyjemna, szybko się czyta, można wziąć parę rad i przetestować na facetach ;) wiadomo, że chcąc za bardzo można ich spłoszyć.

Jeżeli ktoś czytał "dlaczego faceci wolą zołzy" autorstwa tej samej autorki - to wie z czym ma do czynienia. Polecam jako dopełnienie wiedzy z wcześniej wymienionego tytułu. Czy dowiedziałam się czegoś nowego ? Niekoniecznie aczkolwiek można się trochę pośmiać ;)

Przeczytane! Uwielbiam tę autorkę ❤️

4,5
Czasem zbyt przesadnie w drugą stronę, aczkolwiek książka zawiera też dużo trafnych spostrzeżeń w temacie relacji damsko-męskich.
Tak czy siak..mimo wszystko warto być sobą, bo każda gra się kiedyś kończy.
Warto na luźno zapoznać się z lekturą!

Dwa lata później, kiedy zorientowałam się że książka jest przezabawna, ocena szybuje z 4 do 7. Lekka lektura, kilka celnych wniosków autorki, resztę zaś należy traktować z przymrużeniem oka.

Książka pokazuje, że nie warto być wiecznie miłą. Mężczyźni kochają kobiety zdecydowane, pewne swej atrakcyjności. Autorka ukazuje jak zwykły związek przekuć w coś trałego w taki sposób by obie strony były z niego zadowolone. Pamiętajmy jednak by we wszystkim mieć umiar.

Czujesz się mało pewna siebie ?
A może brak Ci czegoś interesującego ?
Jesteś zbyt miła ?
To ten poradnik jest jak najbardziej dla Ciebie. Można powiedzieć, że to druga część poradnika "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Książka jak i autorka pokazują jak kobiety mogą stać się niezależne w całkiem prosty i fajny sposób. Mnie ta książka dała wiele do myślenia także jestem jak...

To wszystko było takie suche, w ogóle bez emocji. Jak można pisać o związaniu się z kimś na całe życie bez kszty emocji?! Wszystko jak dla mnie rozłożone na czynniki pierwsze, które nie zgadzały mi się w 50% przypadków. Nie polecam.

1/10 - książkę dostałam i chyba tylko dlatego po nią sięgnęłam.. Styl pisania kompletnie do mnie nie przemawia. Nie mówiąc o samej treści i to co próbuje autorka przekazać.
Przede wszystkim nie podejmujemy decyzji o byciu z kim przez całe życie na pierwszej randce.. Poza tym mamy kilka etapów miłości i tego nie zmienimy na siłę. Pierwszy to zauroczenie.. o czym autorka...

1 521
  • Poradniki