Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach

Okładka książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach Sherry Argov
Sherry Argov Wydawnictwo: HarperCollins Polska poradniki
poradniki
HarperCollins Polska
2017-04-26
2005-01-01

Mimo,iż nie jestem fanką poradników,tak ten całkiem przyjemnie się czytało. Wiele wzorców opisanych w książce zauważyłam w swoim najbliższym otoczeniu.

Podobała mi się :) wiele wzorców i zachowań widziałam w najbliższym otoczeniu

Podobała mi się :) wiele wzorców i zachowań widziałam w najbliższym otoczeniu

Świetna pozycja która uświadamia jak istotne jest zachowanie godności i szacunku ze strony partnera. Książka ta jest też dobrym poradnikiem względem związków i tego jak nie dać się wykorzystać. Fenomenalnie i z humorem opisuje cechy kobiety która nie da soba pomiatać w związku i zakończy go jeśli to będzie konieczne. Naprawdę świetna lektura, ktora czyta się błyskawicznie ze względu na sposób w jaki jest napisana.

Dobry poradnik ukazujący różnice między kobietami a facetami. Wnioski wyciągnięte :))

Mężczyźni kochają zołzy i już! Książkę przeczytałam z przyjemnością ;)

Mężczyźni kochają zołzy i już! Książkę przeczytałam z przyjemnością ;)

Najlepsza rada, to nie słuchać cudzych rad! Książka ciekawa, miejscami zabawna, ale niektóre teksty rozłożyły mnie totalnie, bo brzmią tak tandetnie, że trudno uwierzyć, by ktokolwiek mógł się na nie dać złapać 😅

Fajnie, że autorka podkreśla, że kobieta znająca swoją wartość jest pożądana, tylko po co nazywa taką kobietę zołzą? Podeszłam do lektury bardzo scepytcznie i krytycznie- wyciągnęłam kilka ciekawych myśli, ale bezrefleksyjne traktowanie tej książki jako podręcznik do budowania relacji może zasiać bardzo szkodliwe przekonania

Przeczytałam, ponieważ koleżanka polecała.
Takie tam 200 stron tego, co w sumie jest oczywiste, ale widać, musi zostać spisane w formie poradnika, żeby wreszcie do kobiet dotarło, że muszą pokochać siebie. Pod tym względem szanuję tę książkę, ponieważ nie daje jakiś chorych trików ani gierek, lecz po prostu wciąż i wciąż przypomina, że "jeżeli kobieta nie będzie siebie szanowała, nikt inny jej nie uszanuje". Oprócz tego jest sporo o mężczyznach i o tym, dlaczego dzwonią w czwartek, mimo że mogliby zadzwonić we wtorek (spoiler: bo oni też mają dziwne gry). Można przeczytać, nie trzeba. Na pewno warto, jeśli ma się potem z kim o tym podyskutować.

Przeczytałam, ponieważ koleżanka polecała.

nie przekonała mnie treść tej książki, niestety.

nie przekonała mnie treść tej książki, niestety.

Książka do traktowania (jak sama autorka zaznacza) z przymrużeniem oka. Oczywista oczywistość - zostaw kobieto tego faceta i zajmij się w końcu sobą.

• Poradniki

Sherry Argov Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach Zobacz więcej