Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach

Sherry Argov Wydawnictwo: HarperCollins Polska poradniki
2017-04-26
2005-01-01
HarperCollins Polska
poradniki
2017-04-26

Idealna książka na jesienny wieczór z kocykiem i herbatką. Pewnie nie wniesie zbyt wiele do waszego życia, ale na pewno poczujecie się jak silne kobietki.

Jak dla mnie fajna książka , wiele wyjaśnia, uświadomiłam sobie, że mam coś z Zołzy... ha ha
Szczerze polecam !

Dno. Szkoda czasu na takie bzdury, do tego sam język wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia.

Świetna książka, która pozwoliła mi zbudować pewność siebie i niezależność emocjonalną.

Niestety jestem na nie. Książka nijak ma się do życia codziennego i pokazuje zakrzywiony obraz rzeczywistości. Nie polecam osobom, które łatwo ulegają wpływom takich treści.

Mądre i prawdziwe.

Polecam, szczególnie dziewczynom które są zbyt miłe. Ja nie mogę o tej publikacji złego słowa powiedzieć, pomaga popatrzeć na mężczyzn i związki z dystansu.

Książka ciekawa, ale trzeba brać ją z przymrużeniem oka.
Raczej nie wykorzystam porad w życiu codziennym.

Spoko, ale trzeba wszystko co pisze autorka brać przez grube sito.

Przeczytałam do końca ale bardzo się męczyłam żeby to zrobic, jak dla mnie książka słaba. Autorka się powtarza, 6/10

Dyskusje

6 769