Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy. Bądź zadziorna, a ON będzie chciał być z tobą na zawsze!

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
poradniki
HarperCollins

Jesteś singielką? Masz dość rodzinki, która wciąż pyta, kiedy się ustatkujesz? Może jesteś świeżo po rozstaniu? Albo masz już męża, ale chcesz, by oszalał na twoim punkcie? Witaj w świecie szczęśliwych i trwałych związków. Ta książka powie ci, jak sprawić, by on nie mógł bez ciebie żyć! Sherry Argov dosadnie i z humorem podpowiada, jak zdobyć miłość i szacunek, na które zasługujesz. Bez...

by on nie mógł bez ciebie żyć! Sherry Argov dosadnie i z humorem podpowiada,
jak zdobyć miłość i szacunek, na które zasługujesz. Bez owijania w bawełnę udowadnia, że bycie zbyt miłą to niekoniecznie dobra strategia na rozkochanie w sobie faceta.
On chce bowiem zołzy!
Swoje teorie autorka popiera autentycznymi rozmowami z mężczyznami,
którzy bardzo szczegółowo opisują m.in.:
• Dlaczego mężczyźni testują kobiety? I czy robią to celowo?
• Czego mężczyźni skrycie się boją?
• Skąd kobieta może wiedzieć, czy mężczyzna naprawdę jest zakochany
i myśli o „na zawsze”?
Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to poradnik dla każdej kobiety, której marzy się prawdziwa, głęboka relacja. Zadziorny i błyskotliwy, pokazuje, jak być szczęśliwą i pewną siebie ̶ bo przecież takie kobiety są najbardziej atrakcyjne!

SHERRY ARGOV to autorka bestsellerowych poradników
o związkach. Wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych,
a jej teksty publikowane były w ponad 50 znanych magazynach,
włączając „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” czy „People”.
Jej kultowe książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy zostały wydane w trzydziestu
językach i doczekały się uznanej przez krytyków adaptacji teatralnej.
www.sherryargov.com

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

modyfikacjaduszy | 2017-12-11
Przeczytana: luty 2018

Świetny poradnik dla ludzi z dystansem.

octus | 2017-11-20
Przeczytana: sierpień 2016

Czytałam pierwszą część poradnika, który był napisany w takim samym tonie. Szybko przeczytałam, ale dla mnie nie ma wielu wartości z tej pozycji. Jest instrukcja jak skłonić faceta do ślubu i żeby myślał, że to jego pomysł. Ciekawe tylko co powiedzą dziewczyny, które to zastosują, a facet zagra odwrotnie. Powiedzą, że "widocznie nie był ich wart"? Niektórzy mężczyźni też mają uczucia i mają prawo stwierdzić, że skoro kobiecie zależy tylko na obrączce i ona nie chce tracić czasu na niezalegalizowany związek, to oni mogą też nie chcieć być w związku małżeńskim z taką kobietą. To tylko moje przypuszczenie, sytuacje są różne w życiu.
Po co się bawić w życiu w takie gierki? Nie rozumiem tego, że mężczyzna musi zawsze zdobywać, odkładając na dalszy plan wartości płynące z danego związku.

Tatiasza | 2017-10-25

Czasami trzeba spojrzeć z perspektywy widza na własne poczynania.
Ciekawa pozycja, momentami dawała Mi do myślenia. Warte uwagi. :)

singwithme | 2017-04-25

„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to druga część kultowego poradnika dla kobiet od Sherry Argov. Autorka rozwija w nim swoją ideę „bycia zołzą”, znaną z pierwszej części – „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”. To propozycja dla wszystkich kobiet, które marzą o stworzeniu głębokiej i długotrwałej relacji z mężczyzną.

Przygotowując poradnik „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy”, Sherry Argov przepytała mężczyzn o to, jak widzą relacje damsko-męskie. Autorka w swojej książce podpowiada, jak zdobyć miłość i szacunek mężczyzny, jak stworzyć szczęśliwy związek na swoich zasadach i przestać być wieczną singielką. Po raz kolejny udowadnia, że mężczyźni wolą zołzy od kobiet zbyt miłych.

„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to kultowy poradnik dla kobiet szukających szczęścia w miłości. Książka napisana została ciętym, błyskotliwym językiem, któremu nie brak humoru. Pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety.