Okładka książki Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy. Bądź zadziorna, a ON będzie chciał być z tobą na zawsze! Sherry Argov
Sherry Argov Wydawnictwo: HarperCollins Polska poradniki
poradniki
HarperCollins Polska
2017-04-26
2017-04-26

Mam problem z tą serią książek. Te jedne z tych, które pochłaniasz w jeden dzień, ale... za dużo z nich nie wynosisz. Z drugiej strony, gromadzą wiedzę w dość ciekawy sposób. Tak, to jedne z tych książek, które nie wniosą nic nowego, a jednocześnie coś do nich ciągnie.

Czytałam pierwszą część poradnika, który był napisany w takim samym tonie. Szybko przeczytałam, ale dla mnie nie ma wielu wartości z tej pozycji. Jest instrukcja jak skłonić faceta do ślubu i żeby myślał, że to jego pomysł. Ciekawe tylko co powiedzą dziewczyny, które to zastosują, a facet zagra odwrotnie. Powiedzą, że "widocznie nie był ich wart"? Niektórzy mężczyźni też mają uczucia i mają prawo stwierdzić, że skoro kobiecie zależy tylko na obrączce i ona nie chce tracić czasu na niezalegalizowany związek, to oni mogą też nie chcieć być w związku małżeńskim z taką kobietą. To tylko moje przypuszczenie, sytuacje są różne w życiu.
Po co się bawić w życiu w takie gierki? Nie rozumiem tego, że mężczyzna musi zawsze zdobywać, odkładając na dalszy plan wartości płynące z danego związku.

„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to druga część kultowego poradnika dla kobiet od Sherry Argov. Autorka rozwija w nim swoją ideę „bycia zołzą”, znaną z pierwszej części – „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”. To propozycja dla wszystkich kobiet, które marzą o stworzeniu głębokiej i długotrwałej relacji z mężczyzną.

Przygotowując poradnik „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy”, Sherry Argov przepytała mężczyzn o to, jak widzą relacje damsko-męskie. Autorka w swojej książce podpowiada, jak zdobyć miłość i szacunek mężczyzny, jak stworzyć szczęśliwy związek na swoich zasadach i przestać być wieczną singielką. Po raz kolejny udowadnia, że mężczyźni wolą zołzy od kobiet zbyt miłych.

„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to kultowy poradnik dla kobiet szukających szczęścia w miłości. Książka napisana została ciętym, błyskotliwym językiem, któremu nie brak humoru. Pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety.

Przygotowując poradnik „Dlaczego mężczyźni poślubiają...

Czasami trzeba spojrzeć z perspektywy widza na własne poczynania.
Ciekawa pozycja, momentami dawała Mi do myślenia. Warte uwagi. :)

Czasami trzeba spojrzeć z perspektywy widza na własne poczynania.
Ciekawa pozycja, momentami dawała Mi do myślenia. Warte uwagi. :)

Świetny poradnik dla ludzi z dystansem.

Świetny poradnik dla ludzi z dystansem.

aczkolwiek można się trochę pośmiać ;)

aczkolwiek można się trochę pośmiać ;)

Przeczytałam po tym jak w jeden dzień pochłonęłam pierwszą część. Polecam miłym dziewczynom, które chciałby coś zmienić. Mnie pomogła spojrzeć na związki inaczej ;-)

Druga książka Sherry Argov to już tylko powtórzenie tego, co było w pierwszej, i to w nudniejszy i mniej zabawny sposób.

dla mężatki to już chyba za późno na taką lekturę ;)

dla mężatki to już chyba za późno na taką lekturę ;)

• 52/2017
  • PRZECZYTAĆ [PSYCHOLOGICZNE]