poradniki

Opinie czytelników (1987)
Mako | 2015-01-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kobieco
Przeczytana: 20 stycznia 2015

Książkę nabyłam kilka lat temu w ramach zbierania materiałów do pisania pracy o manipulacji i wywieraniu wpływu. Zajrzałam do niej z ciekawości podczas akcji "czyszczenie półek". Wychodzi na to, że jestem zołzą i to chyba podniesioną do kwadratu, bo autorka niczym mnie tu nie zaskoczyła, ale może to kwestia wieku i za stara [czytaj: zbyt doświadczona ;)] jestem na takie poradniki. "Grzecznym dziewczynkom" książka może się przydać, bo w sumie pokazuje jak nie dać się wykorzystać i zachować niezależność nawet będąc w związku. Tylko że to takie amerykańsko-infantylne.

Ag2S | 2010-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2010

"Mężczyzna to łowca. Ma cię ścigać tak długo... aż go złapiesz."

Tak jak poprzednia książka tej autorki - całkiem niezła. Każda kobieta powinna ją przeczytać, wcielić zasady w życie lub przynajmniej mieć ogólne pojęcie na ten temat.
Polecam wszystkim paniom:)

Darek DTSG | 2013-11-30

Banalny poradnik ...ale niektórym trzeba napisać to co się i tak już powszechnie wie, żyjąc na tym świecie kilka ładnych lat.
Napisana dość zabawnie i za to pięć gwiazdek

sigma122 | 2016-08-29
Przeczytana: 13 kwietnia 2010

Bardzo fajny poradnik, w dobitny sposób pokazujący, co mężczyźni myślą na temat relacji damsko- męskich i związków. Dlaczego związki niektórych kobiet trwają latami, a niektóre latami czekają na oświadczyny. Polecam każdej kobiecie - bardzo pouczająca lektura, przy tym napisana przystępnym i lekkim stylem.

Roksana Lewandowska | 2016-05-17
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 17 maja 2016

Dużo porad, jak to poradnik. Pytałam się paru mężczyzn o przytoczone rady, czy rzeczywiście się z niektórymi zgadzają i w większości się zgadzali.

Grafitowa_ | 2013-04-21
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam, Posiadam, 2013

„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to poradnik, który pomaga zrozumieć, dlaczego niektóre związki się nie rozwijają oraz zmienia sposób myślenia kobiety o płci męskiej. Autorka pragnie zmienić nasze nastawienie, abyśmy miały własną tożsamość i czuły się pewnie w naszym ciele. Książka ta daje nam do zrozumienia, że nie można pokazywać facetom, jak bardzo nam zależy, ponieważ odnosi to odwrotny skutek. Będąc w związku należy mieć także swoje życie oraz cele.

Autorką jest Sherry Argov, która wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” oraz „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” zostały wydane w ponad 30 językach na wszystkich kontynentach. Publikowano je w znanych magazynach, takich jak: „Cosmopolitan”, „Glamour” i „Elle”.

W książce znajduje się 75 zasad działania w związku. Oto najciekawsze:
1.W romansie nie ma nic bardziej pociągającego dla mężczyzny niż kobieta pełna godności i dumy z tego, kim jest.
2.Kiedy kobieta stara...

bractworozy | 2014-09-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-booki
Przeczytana: 04 września 2014

z zasady nie czytam poradników, jednak zasady są po to żeby je łamać...
czytając ten zestaw porad, zasad i cennych rad uśmiałam się niesamowicie nad niektórymi stwierdzeniami autorki, widać że ma ona dystans do samej siebie i całego damskiego świata
miłe na chłodniejszy wieczór z herbatką w kubku ;]

Assapan | 2011-06-06
Przeczytana: 05 czerwca 2011

Proszę państwa! Mężczyźni wcale nie są aż tacy skomplikowani jak się by mogło wydawać. Okazuje się, że to są osoby proste i "prawie" tak samo rozumują jak my. Tego samego pragną i niestety nie lubią jak im panienki nadskakują!

Wobec tego, drogie panie, czas wskakiwania mężczyzną do łóżka na zawołanie już dawno minął! :D

Wspaniale się ją czytało. Nie jak poradnik a jak zwierzenia... Naprawdę super!

LibraryGirl | 2018-03-12
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 marca 2018

Ta książka momentami wydawała się sensowna. W mojej opinii jednak cała jej idea padła w ostatnim rozdziale, który uczy kobiety, w jaki sposób mają wymóc na mężczyźnie oświadczyny. Wydawało mi się, że to jakiś żart, więc czekałam aż w końcu padnie: "Jeśli wzięłaś to na serio, to znaczy że niczego się z tej książki nie nauczyłaś!". Nie padło.

Brylant | 2015-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2015

To druga część rewelacyjnego poradnika dla kobiet. Uzupełnienie części pierwszej. Każda kobieta powinna to przeczytać!

zobacz kolejne z 1977