Kup teraz - 13 ofert w cenie od 21.07 zł do 27.47 zł

Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy. Bądź zadziorna, a ON będzie chciał być z tobą na zawsze!

Sherry Argov Wydawnictwo: HarperCollins Polska poradniki
HarperCollins Polska
poradniki
2017-04-26

Przeczytałam po tym jak w jeden dzień pochłonęłam pierwszą część. Polecam miłym dziewczynom, które chciałby coś zmienić. Mnie pomogła spojrzeć na związki inaczej ;-)

aczkolwiek można się trochę pośmiać ;)

Mam problem z tą serią książek. Te jedne z tych, które pochłaniasz w jeden dzień, ale... za dużo z nich nie wynosisz. Z drugiej strony, gromadzą wiedzę w dość ciekawy sposób. Tak, to jedne z tych książek, które nie wniosą nic nowego, a jednocześnie coś do nich ciągnie.

Świetny poradnik dla ludzi z dystansem.

Czytałam pierwszą część poradnika, który był napisany w takim samym tonie. Szybko przeczytałam, ale dla mnie nie ma wielu wartości z tej pozycji. Jest instrukcja jak skłonić faceta do ślubu i żeby myślał, że to jego pomysł. Ciekawe tylko co powiedzą dziewczyny, które to zastosują, a facet zagra odwrotnie. Powiedzą, że "widocznie nie był ich wart"? Niektórzy mężczyźni też...

Czasami trzeba spojrzeć z perspektywy widza na własne poczynania.
Ciekawa pozycja, momentami dawała Mi do myślenia. Warte uwagi. :)

„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to druga część kultowego poradnika dla kobiet od Sherry Argov. Autorka rozwija w nim swoją ideę „bycia zołzą”, znaną z pierwszej części – „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”. To propozycja dla wszystkich kobiet, które marzą o stworzeniu głębokiej i długotrwałej relacji z mężczyzną.

Przygotowując poradnik „Dlaczego mężczyźni poślubiają...

• 2018
  • Chcę kupić