Zazdrość kobieca

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kobieta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
978-83-931568-0-1
poradniki
Simcha

Uczucie lekceważone, a tak bardzo wpływające na naszą codzienność- zazdrość. Być może nie zdajemy sobie sprawy, jak wielki wpływ na nasze samopoczucie oraz relacje z otoczeniem wywiera uczucie zazdrości. To właśnie w świecie kobiet zazdrość jest czynnikiem, który może zniszczyć nawet najcenniejsze stosunki. Większość z nas spotyka się na co dzień z zazdrością, boimy się jednak o tym mówić....

Uczucie lekceważone, a tak bardzo wpływające na naszą codzienność- zazdrość.
Stworzyliśmy pewne tabu, które czas przełamać. Zazdrość istnieje, otacza nas, napawa napięciem i wstydliwością.
Spróbujmy przyjrzeć się bliżej naszym kontaktom z koleżankami, siostrami, sąsiadkami.

Nie pozwólmy, aby destrukcyjny stan zazdrości przekreślił nasze szczęście i dobre relacje w życiu.

Zaczytana | 2013-05-31

Napisana w przystępny sposób.Autorka ukazuje jak wiele twarzy ma zazdrość i jak potrafi destrukcyjnie wpływać na życie.

Ania | 2015-02-25

Niestety, to moje najgorzej wydane 27 złotych. Książka napisana językiem rodem z amerykańskich seriali młodzieżowych z dolnej półki. Jednak nie to jest najważniejsze. Moim zdaniem Autorka kompletnie nic nie wnosi do tematu zazdrości. Co prawda podanych jest kilka możliwych przypadków, w których zazdrość kobieca może się pojawić, ale potraktowanych bardzo lakonicznie. Poza tym gdyby nie ciągłe powtórzenia i wałkowanie stale tego samego książka miałaby strom pięć. Puenta książki? Ciężko ją znaleźć. Całe szczęście, że książka dosyć krótka bo przynajmniej nie straciłam dużo czasu.

Natik | 2015-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2015