Życie na kredyt

Wydawnictwo: IPS
biznes, finanse
xVariax

W centrum finansowej gry, wszechobecnych kredytów, kuszących zakupów na raty... stoi człowiek. Czasami zagubiony, czasami pożądający zbyt wiele luksusowych przedmiotów. Człowiek pragnący żyć dostatnio i wygodnie. Człowiek, który potrafi zadłużyć się na sumy obciążające go do końca życia. Jak poradzić sobie z rosnącymi ratami i rachunkami? W jaki sposób korzystać z reklamy i nie pogrążyć się w nadmiernej konsumpcji? Jak ominąć pułapkę kredytową i uniknąć bankructwa? Jak wybrać pomiędzy mieć a być? Jak przetrwać w epoce zwanej Życie na kredyt?

źródło opisu: Wydawnictwo IPS, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo IPS, 2011

Dawid | 2013-07-24
Przeczytana: 17 marca 2012

Książka opowiada o tym co już wiem, czyli takie utrwalenie wiedzy. Żadna nowość, myślę, że autorka bardziej chciała się pokazać, ponieważ wewnątrz książki mamy mnóstwo jej zdjęć.

Ania | 2016-09-29
Przeczytana: 13 sierpnia 2015