Zazdrość kobieca

2010-10-01
2010-10-01
978-83-931568-0-1
kobieta zazdrość miłość przyjaźń

Pokładałam ogromną nadzieję w tej książce, ale niestety nie jestem w stanie ukryć swojego rozczarowania.
Treść książki należałoby przesiać przez sito, pozbywając się powtórzeń i zbędnych oraz odbiegających od tematu przykładów (Zdecydowanie łączenie II wojny światowej z zazdrością nie jest rozsądnym zabiegiem.),a z tego, co pozostało, można byłoby zbudować ciekawy felieton. Ot nic poza tym. Niestety.

Niestety, to moje najgorzej wydane 27 złotych. Książka napisana językiem rodem z amerykańskich seriali młodzieżowych z dolnej półki. Jednak nie to jest najważniejsze. Moim zdaniem Autorka kompletnie nic nie wnosi do tematu zazdrości. Co prawda podanych jest kilka możliwych przypadków, w których zazdrość kobieca może się pojawić, ale potraktowanych bardzo lakonicznie. Poza tym gdyby nie ciągłe powtórzenia i wałkowanie stale tego samego książka miałaby strom pięć. Puenta książki? Ciężko ją znaleźć. Całe szczęście, że książka dosyć krótka bo przynajmniej nie straciłam dużo czasu.

Napisana w przystępny sposób.Autorka ukazuje jak wiele twarzy ma zazdrość i jak potrafi destrukcyjnie wpływać na życie.

• W mojej biblioteczce
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Zazdrość kobieca