Książę jej marzeń

Wydawnictwo: Amber
The duchess of mine
romans historyczny
Wanda

Żaden mężczyzna nie potrafi oprzeć się wdziękom Jemmy... oprócz jej własnego męża. Ledwie przebrzmiały weselne dzwony, gdy nowo poślubiona księżna Beaumont znalazła się daleko od książęcego pałacu i powściągliwego małżonka. Przez kilka lat wiodła nader swobodne życie, wzniecając skandal za skandalem - jeśli dać wiarę pikantnym plotkom. Książę Beaumont wierzy im bez zastrzeżeń, lecz...

Ledwie przebrzmiały weselne dzwony, gdy nowo poślubiona księżna Beaumont znalazła się daleko od książęcego pałacu i powściągliwego małżonka. Przez kilka lat wiodła nader swobodne życie, wzniecając skandal za skandalem - jeśli dać wiarę pikantnym plotkom. Książę Beaumont wierzy im bez zastrzeżeń, lecz nieoczekiwany wypadek każe mu wezwać swawolną żonę do powrotu. Jemma jednak stawia warunek - a pragnie czegoś doprawdy niebywałego...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Magdalena | 2015-03-09
Przeczytana: 09 marca 2015

Co za okropne okropieństwo. Strasznie mnie zdenerwowała denność tej książki. Ona chce on nie wiadomo. On bardzo chce, ona nie wiadomo. Oboje chcą, ale nic się nie dzieje. Gadania o pończochach bardzo dużo. Akcja (?) zupełnie się nie rozwijająca i w ogóle nie zaczynająca się.

ZakochanaOna | 2015-11-10
Przeczytana: 15 marca 2014

Przeczytałam - zapomniałam. Nie mogę powiedzieć, że czas poświęcony tej lekturze to czas stracony, jednak czuję pewien niedosyt. Muszę przyznać, że troszkę się przy niej nudziłam. Totalnie nie przypadała mi do gustu główna bohaterka Jemma, a i postać księcia Beaumont pozostawia wiele do życzenia. Fabuła hmm.. Fabuła. Coś innego, ale wcale nie ciekawszego od pozostałych romansów tej epoki. Bardzo irytowało mnie niezdecydowanie tego małżeństwa. Niby takie silne charaktery, a jednak nic nie wychodziło z tego co każde postanowiło. I jeszcze ten okropny turniej szachowy Jemmy z księciem Villiersem i ciągłe prowokowanie Elijaha... Nie chcę nikogo zniechęcać, może po prostu to nie jest książka nie dla mnie.

Sakarya | 2013-11-10
Przeczytana: 06 listopada 2013

Troszkę się zawiodłam. Po przeczytaniu pierwszej części cyklu "Księżna w desperacji" spodziewałam się historii, jakiej jeszcze nie było (a przynajmniej takiej, na jaką nie trafia się zbyt często). A tu... ona chce, on chce, ale w sumie to sami nie wiedzą czego chcą. Przynajmniej ja nie załapałam. Może myślami byłam gdzie indziej.

Nika16wow | 2016-03-03
Przeczytana: 02 marca 2016

Czekałam na tą część serii od samego początku, ponieważ bardzo polubiłam Jemmę i jej księcia, ale to co zastałam w tej książce to jedno wielkie nieporozumienie. Tak beznadziejnej powieści już dawno nie czytałam... W książce może ze dwa lub trzy rozdziały są jako tako napisane, reszta masło maślane. Autorka pisze niby o wszystkim, ale o niczym. A co stało się z Villiersem? Staje się coraz nudniejszy... Po tej części wcale nie czuje się zachęcona do przeczytania ostatniej książki. Moim zdaniem lepiej żeby ta książka nigdy nie powstała. W moim odczuciu powieść została napisana, bo autorkę gonił termin żeby oddać do wydawnictwa rękopis i coś już trzeba było napisać, więc napisała co napisała. Na tle innych części ta naprawdę wypada słabo. Radzę przeskoczyć tą nieudaną książkę i przejść do następnej.

Tara | 2012-10-21
Przeczytana: 21 października 2012

Książka nawet ciekawa, opowiadająca o życiu małżeństwa. Fajnie napisana, miło się ją czyta. Nic dodać, nic ująć.

fantaghirooo | 2016-12-01
AGA123 | 2016-11-18