Sekret uwodzenia

Cykl: Siostry Holt (tom 3) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
The Secret to Seduction

Inne wydania

Sabrina, piękna córka wiejskiego pastora, marzy o pracy misjonarki. Szczytne plany niweczy spotkanie z hrabią Rawdenem – libertynem i donżuanem. Sabrina niespodziewanie poznaje siłę namiętności. Zatraca się w niebezpiecznej miłosnej grze nieświadoma, że czarujący mężczyzna wyrządził niegdyś jej rodzinie krzywdę, jakiej się nie wybacza...

źródło opisu: Amber, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

zabielka | 2014-06-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 19 czerwca 2014

Nie ma to tamto, lubię romanse historyczne i ten oto egzemplarz również lubię. Polecam serdecznie, pomysł na książkę jest ciekawy i miło pokazany, nie rozpisuję się więcej tylko ruszam na poszukiwania innych perełek. :) Polecam i pozdrawiam :)

Kasiag | 2015-09-06

Udane zakończenie cyklu o siostrach Holt.
Wszystkie wątki znajdują szczęśliwy finał; wszystkie tajemnice zostają wyjaśnione.
Sabrina i Rhys nie zaintrygowali mnie co prawda tak bardzo jak np. Susannah i Kit (z pierwszego tomu), ale autorka zastosowała bardzo ciekawy zabieg. Małżeństwo z konieczności, niechciane, lecz wymuszone przez okoliczności. Potrzeba trochę czasu i jeszcze więcej zdarzeń, żeby małżonkowie znaleźli drogę do swoich serc :)
Czytało się lekko, a czego więcej chcieć od romansu historycznego.
Miło stwierdzić, że pani Long nie schodzi poniżej pewnego poziomu, więc zasiadając do jej książek można liczyć na solidną rozrywkę.

Iwona | 2013-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2013

Książka ta jest jakby kontynuacją "Uroczej i nieznośnej". Miałam to szczęście i nie wiedząc o wspólnym wątku przeczytałam je w odpowiedniej kolejności.
Sekret uwodzenia jest utrzymany raczej w poważnym nastroju (poprzednia ma dość dużą dawkę humoru). Książka tak jak poprzednia jest bardzo poruszająca, nie można pozostać obojętnym na przeżycia bohaterów, jest pełna czystej namiętności i rodzącej się dojrzałej miłości. Jest pozbawiona nadmiaru ckliwości (na całe szczęście, bo wiele romansów jest ckliwych i przesłodzonych aż do bólu). Prosty język nadaje jej typowo romansowej lekkości, dzięki czemu czyta się naprawdę wspaniale.

wiejskifilozof | 2013-02-02

Lekkie , łatwe i przyjemne . Czyta się dobrze , pewnie zawodowy historyk powie , tamte czasy, nie były ,aż tak piękne .Lecz , to tylko romans .I do udanie napisany .

jol | 2016-01-03

Ostatnia z cyklu o siostrach Holt jak dla mnie zdecydowanie najlepsza. Poprzednie dwie według mnie przeciętne. W końcu wyjaśniły się tajemnice ale też związek Sabriny przedstawiony w sposób interesujący i z humorem.

xCarolinex | 2014-01-24

Przyjemna ksiazka, na jeden lub dwa wieczory, ale raczej dla malo wymagajacych czytelnikow.

Nie czytalam dwoch poprzednich tomow i nie mialam problemow zeby wstrzelic sie w akcje.

eve | 2014-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2014

Książka warta przeczytania, jednak moja opinia nie do końca może być obiektywna. Jest to trzecia książka z serii i w moim mniemaniu najlepsza. Jednak czytałam wszystkie książki w jednym ciągu dlatego napiszę recenzję dla całego cyklu.
Pomysł na serię ciekawy. W momentach nawet dobrze opisana intryga ale autor nie ustrzegł się banałów i nudy. Myślę, że najwięcej dla całej historii wnosi część pierwsza i trzecia. W pierwszej części poznajemy bohaterów serii oraz przyczyny i skutki działań ojca bohaterek. W trzeciej mamy rozwiązanie zagadki i oczywiście szczęśliwe zakończenie. Natomiast druga seria może być czytana niezależnie od pozostałych dwóch - jako osobna pozycja. Bo to, że jest to część z serii wiemy z toczonego w tle nawiązania do znajomości z postaciami części pierwszej.
Czyta się dobrze i dlatego polecam.

Volumen | 2014-12-08

Lekki i przyjemny romans na cklodne i dlygie wieczory.

Anna Baj | 2016-09-24
Corvine | 2016-09-17