Drugi Wojtuś

Wydawnictwo: Czytelnik
dzieci, przyjaźń, rodzina, przygody
Katarzyna

"… Nie mogłem się doczekać tej czwartej. Już wszystko przygotowane do imienin. Babcia upiekła tort. Mama kupiła orzechy. Ewa wyniesiona na balkon. Jak przyjdą dzieci, babcia z nią pójdzie na spacer, żeby nam nie przeszkadzała. Ewa już próbuje siadać. Jak jej podaję ręce, chwyta swoimi małymi łapkami i siada. Jest śmieszna. Poznaje mnie i najbardziej chyba lubi, bo ciągle się do mnie śmieje....

Ewa już próbuje siadać. Jak jej podaję ręce, chwyta swoimi małymi łapkami i siada. Jest śmieszna. Poznaje mnie i najbardziej chyba lubi, bo ciągle się do mnie śmieje. Może ją nawet trochę lubię. To nic, że zepsuła mój kwiatek.

Pierwszy przyszedł Wojtuś. Cały zapłakany…"

źródło opisu: Czytelnik, 1980

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Naila | 2014-08-15
Na półkach: ✔..., Przeczytane

Najukochańsza książka mojego dzieciństwa, czytana wielokrotnie :)

Takich książek się nie ocenia (są po za oceną). Jest to jedna z moich pierwszych książek, które przeczytałem.

Małgorzata Zacharek | 2012-07-14

Uwielbiałam całą tą serię w dzieciństwie, nawet bawiłam się odgrywając z niej sceny, bardzo mnie wciągnęła.

Luukas Luoma | 2015-01-01

To powinna być pierwsza część całej serii o Piotrusiu. Niezwykle magiczna książka

rottka | 2014-05-11
cllaudek | 2013-12-30