Kochać mordercę

Tłumaczenie: Mariusz Seweryński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wydanie I". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Al Fine
Wommen who love men who kill
83-86829-65-6
adorable

Zabójcy, seryjni mordercy, kierowcy, którzy zbiegają z miejsca śmiertelnego wypadku... Każdy z nich ma matkę, żonę czy kochankę. Jak jednak kochać człowieka, o którym wiadomo, że potrafił zabić? Jak się pozbierać i zorganizować sobie wśród ludzi, którzy wytykają palcami każdego, kto jest związany z mordercą? "Kochać mordercę" to autentyczne opowieści matek, żon i kochanek zabójców. Jedne z...

"Kochać mordercę" to autentyczne opowieści matek, żon i kochanek zabójców.
Jedne z nich nie przyjmują do wiadomości oczywistych faktów, inne zeznają w sądzie przeciwko tym, których niegdyś kochały. Jedne bronią ich za wszelką cenę, inne porzucają... od razu lub dopiero po wyjściu z więzienia.
Są też kobiety, które zakochują się w mężczyźnie pomimo to (a może właśnie dlatego), że popełnił morderstwo, i za wszelką cenę starają się uzyskać u władz zgodę na ślub.
"Kochać mordercę" to wstrząsające studium psychiki i zachowań zwykłych ludzi, którzy nagle znaleźli się w zgoła niezwykłej sytuacji.

adorable | 2010-10-09
Przeczytana: 09 października 2010

Pomysł na książkę bardzo interesujący. Spodziewałam się po niej wiele, niestety chyba zbyt wiele... Według mnie "Kochać mordercę" zawierała zbyt mało emocji i uczuć, a zbyt wiele suchych faktów.

elisaday | 2016-02-21
Izadoleba | 2015-01-28