Dziewczyny Bonda

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria ze słonecznikiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
83-7391-735-7
psychologia
Słowianka

Komiczna, chwilami szokująca opowieść, w której jak kadry filmu przewijają się epizody z życia bohaterek - kochliwej autorki poradników erotycznych, Vipeczki, oraz jej czytelniczek. Prowokacyjny, groteskowy, czasem zabawny lub pełny gorzkiej ironii, ale też poetycki obraz współczesnych kobiet, zagubionych w świecie, który wielkie namiętności chce nazywać toksycznymi.

Logrod_D Wakowski | 2016-07-14
Przeczytana: 14 września 2003

Pomysł bardzo dobry - wykonanie, no cóż, miejmy nadzieję, że następne będą lepsze.

Kasia | 2013-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2013

Dziwna. Opis na okładce stanowczo lepszy, niż sama książka.

Michal Zacharzewski | 2014-01-07
Przeczytana: 15 grudnia 2013

Zestaw krótkich felietoników, opowiadanek i historyjek koncentrujących się wokół VIP-eczki, słynnej autorki poradników erotycznych, oraz różnych mniej lub bardziej związanych z nią ludzi. Czasami banalne, innym razem spostrzegawcze i zabawne, bardziej o związkach międzyludzkich niż seksie jako takim (którego tu za wiele nie ma). Całość chwilami budzi skojarzenia z Białoszewskim i jego stylem narracji. Niezła książka, ale ciut chaotyczna.

Gabi | 2013-08-09
Przeczytana: 06 sierpnia 2013

Za dużo chaosu wkradło się w książkę. Pomysł niezły ale można się w tym wszystkim pogubić.

meryku | 2016-11-18
Przeczytana: 05 września 2015